X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Compensa przekazuje bandy na stadionach Polskiej Akcji Humanitarnej

2009-11-16 08:59 poniedziałek
W dniu 15.10.2009 Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa TUnŻ S.A. Vienna Insurance Group ogłosiły, swoją decyzję o zakończeniu współpracy sponsorskiej z reprezentacją Polski w piłce nożnej i wycofaniu swojego logo z band reklamowych na stadionach podczas meczy reprezentacji. Wolne bandy reklamowe będą wykorzystane przez Polską Akcję Humanitarną.

- Postanowiliśmy, że w związku z rezygnacją z promocji naszego logo na stadionach przysługujące nam prawa do powierzchni reklamowej przekażemy organizacji pożytku publicznego, która wykorzysta je w realizacji swoich celów. Cieszymy się, że to właśnie Polska Akcja Humanitarna, której działalność jest powszechnie doceniana zdecydowała się na wykorzystanie przekazanych przez nas band. – stwierdził Franz Fuchs, Prezes Zarządu Compensa S.A.

Logo Polskiej Akcji Humanitarnej będzie widniało na stadionach piłkarskich począwszy od najbliższego meczu Polska – Rumunia w dniu 14 listopada 2009, aż do zakończenia aktualnie obowiązującej umowy sponsorskiej Compensy.

W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt:
Marek Gołębiewski
Tel. 022 501 62 01
e-mail: marek.golebiewski@compensa.com.pl

Informacja prasowa Compensy z 13.11.09
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.