X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Europejskie coraz silniejsze na polskim rynku

2009-02-26 15:31 czwartek

Europejskie (Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce) dynamicznie rozwija swoją działalność na polskim rynku ubezpieczeń turystycznych i podróży. Początek 2009 roku zaowocował dla Europejskich pięcioma nowymi umowami o współpracy z dużymi biurami podróży.

Wśród najnowszych partnerów biznesowych Europejskich na polskim rynku znalazły się takie firmy jak: Sun&Fun Holidays, Selectours&Telemac, Wezyr Holidays Service i Exim Tours. Klienci tych biur podróży otrzymają od Europejskich ubezpieczenie kosztów leczenia (KL), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i bagażu.

Wcześniej Europejskie podpisały umowę o współpracy w zakresie ubezpieczeń turystycznych z firmą Triada S.A.. W jej ramach ubezpieczeniem Europejskich objęci są również klienci korzystający z oferty Sky Club oraz TERRA MARE Sp. z o.o. – spółek należących do Grupy Kapitałowej Triada S.A.

– Podpisanie kolejnych umów o współpracy z uznanymi na polskim rynku usług turystycznych i prężnie rozwijającymi się firmami wpisuje się w strategię rozwoju Europejskich w Polsce –mówi Beata Kalitowska, dyrektor Europejskich (Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce). – Jest też potwierdzeniem, że liczący się na krajowym rynku organizatorzy turystyki doceniają wysoką jakość naszych usług i produktów ubezpieczeniowych.


Dodatkowych informacji udziela:
Beata Kalitowska, dyrektor Oddziału w Polsce
tel.: +48 58 324 88 50
e-mail: beata.kalitowska@europejskie.pl 


Europäische Reiseversicherung AG specjalizuje się w ubezpieczeniach podróży dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Jego główna siedziba zlokalizowana jest w Monachium. Ubezpieczyciel reprezentowany jest poprzez spółki własne i stowarzyszone oraz oddziały w 19 krajach europejskich. Firma należy do Grupy ERGO – jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie, obecnej w ponad 30 krajach na całym świecie.
Europejskie – polski oddział Europäische Reiseversicherung AG – mieści się w Gdańsku. Powstał w grudniu 2004 roku. Wśród firm, z którymi współpracuje, są między innymi renomowani organizatorzy imprez turystycznych: TUI, Scan Holiday, Itaka, Alfa Star, Ecco Holiday, Triada, Sky Club, TERRA MARE, Sun&Fun Holidays, Selectours&Telemac, Wezyr Holidays Service i Exim Tours.


Europejskie,  Gdańsk, 26 lutego 2009 r.

« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.