X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do listy pytań

Mam problem z zaplaceniem kartą VISA - system płatności wymaga podania nr pesel, a ja takowego nie posiadam! Co robić?

 Ponieważ ze względów bezpieczeństwa nasz serwis transakcyjny umożliwia płatność kartą kredytową wyłącznie po wcześniejszym podaniu numeru PESEL, proponujemy jedno z następujących rozwiązań:
  • wpłacenie składki przez inną osobę (kogoś z rodziny lub znajomego, który posiada numer PESEL) z wykorzystaniem serwisu transakcyjnego płatności.pl bezpośrednio przy użyciu linku, który podano w mailu z informacją o formie płatności,
  • wpłacenie składki bezpośrednio na nasze konto*, bez korzystania z serwisu transakcyjnego płatności.pl i przesłanie mailem potwierdzenia płatności.

*Dane do płatności:

Nr konta: 76 1090 2402 0000 0001 0289 1880
Właściciel konta:
UBEZPIECZENIA ONLINE.PL SP.Z O.O.
ul. gen. W?adys?awa Sikorskiego 2-8
53-659 WROCŁAW
Tytułem: Wpłata za polisę Nr polisyImię i Nazwisko Ubezpieczającego
Kwota: wskazana w mailu z informacją o formie płatności

Każdy operator kart kredytowych umożliwia dokonywanie przelewów bezpośrednio na wskazane konto. W razie problemów, należy skontaktować się z bankiem, który wydał kartę kredytową.
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.