X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do listy pytań

Polisa terminowa a polisa z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym

Różnica między tymi dwoma ubezpieczeniami jest zasadnicza.

Jeżeli potrzebujesz wysokiej ochrony ubezpieczeniowej za niską składkę, wybierz ubezpieczenie terminowe. Po skończeniu ochrony ubezpieczeniowej, towarzystwo nie wypłaca pieniędzy. Ten rodzaj polisy gwarantuje bezpieczeństwo np. w sytuacji zaciągniętego kredytu hipotecznego na 30 lat. W momencie śmierci ubezpieczonego, polisa gwarantuje pokrycie jego zadłużenia kredytowego.

Ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym jest produktem bardziej uniwersalnym. Łączy w sobie ochronę ubezpieczeniową z funkcją inwestycyjną. Sam decydujesz, jaka część płaconej składki jest inwestowana w poszczególne fundusze inwestycyjne, a jaka jej część jest przeznaczana na ochronę Twojego życia. Ten rodzaj polisy przeznaczony jest dla osób, które chcą zapewnić sobie godziwą przyszłość po przejściu na emeryturę lub zabezpieczyć rodzinę w razie swojej śmierci.

Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Nieszczęśliwy wypadek - nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.