X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do listy pytań

Czy posiadają Państwo w swojej ofercie ubezpieczenia rodzinne, w zakres których jest możliwa wypłata świadczeń w przypadku porodu?

Ubezpieczeniem w ramach którego może Pani uzyskać wypłatę świadczenia z tytułu urodzenia dziecka jest ubezpieczenie Moja Rodzina znajdujące się w ofercie TU INTER RISK S.A. (była Cigna STU).

Wypłata świadczenia (max. 1000 zł) przysługuje jednak dopiero po 10 miesiącach od daty zawarcia ubezpieczenia, zatem, jeżeli Pani już jest w ciąży, ubezpieczyciel nie wypłaci świadczenia. Wypłaci je natomiast w przypadku kolejnych porodów.

Ubezpieczenie składka się z 14 Klauzul, które można kształtować w zależności od indywidualnych potrzeb. Są to głównie opcje związane z leczeniem w szpitalu oraz innymi świadczeniami medycznymi.

Moja Rodzina to jeden z najlepszych programów ubezpieczeń na polskim rynku, który kompleksowo chroni i zapewnia dodatkowe środki finansowe na opiekę medyczną Ubezpieczonego i jego rodziny w razie choroby, nieszczęśliwego wypadku lub zdiagnozowania poważnego zachorowania. 

Ubezpieczenie można zawrzeć w formie indywidualnej i rodzinnej.
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Świadczenie - kwota, którą zakład ubezpieczeń wypłaca ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.