X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do listy pytań

Czy ubezpieczenie inwestycyjne pozwala dokonywać zmiany alokacji i konwersje środków pomiędzy Ubezpieczeniowymi Funduszami Kapitałowymi?

Ogólne warunki ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym pozwalają dokonywać zmiany w dyspozycji podziału składki pomiędzy fundusze. Ubezpieczony może także dokonywać konwersji zgromadzonych już środków. Niektóre z Towarzystw udostępniają aplikacje internetowe, dzięki którym klienci mogą zarządzać rachunkiem oraz dokonywać wspomnianych zmian. Należy jednak pamiętać, że niektóre Towarzystwa  wprowadzają limity bezpłatnych  konwersji i zmian alokacji. Każda taka czynność ponad wyznaczone limity obciąża rachunek jednostek UFK. Wydanie dyspozycji konwersji środków nie oznacza natychmiastowego zbycia i nabycia jednostek uczestnictwa. W przypadku funduszy w PLN proces ten trwa od 2 do 4 dni, natomiast w przypadku funduszy prowadzonych w obcej walucie od 6 do 9 dni.
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.