X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do listy pytań

Czy Towarzystwo Concordia jest notowane jako wiarygodne? Bank, który udzielił mi kredytu ma taka formułę, która obejmuje bodaj 5 towarzystw...

Pytanie:

Czy Towarzystwo Concordia jest notowane jako wiarygodne ? Bank, który udzielił mi kredytu ma taka formułę, która obejmuje bodaj 5 towarzystw (nie znam ich nazw). Czy istnieje możliwość otrzymania od Państwa deklaracji niestosowania reguły proporcji? Bank zaakceptuje polisę na 70 000 tylko razem z w/w deklaracją.

Odpowiedź:

Podstawą prawną decyzji odszkodowawczej są OWU i ewentualnie przepisy KC. Dlatego naszym zdaniem taka deklaracja jest zbędna i ma wątpliwą moc prawną, ale jeżeli rzeczywiście bank tego wymaga od Pana (choć nie powinien), możemy wraz polisą takie oświadczenie przesłać. Generalnie banki powinny honorować wszystkie polisy firm legalnie działających na naszym rynku ubezpieczeniowym, a taką firmą jest Concordia. W związku z tym bank nie powinien odmówić przyjęcia polisy. Wiemy że czasami banki robią problemy chcąc promować swoje ubezpieczenia. Nie mają one jednak żadnego uzasadnienia prawnego.

Kalkulator ubezpieczeń mieszkaniowych

Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.