X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do listy pytań

W jakich placówkach mam bezpłatne leczenie?

W placówkach medycznych, z którymi nasz ubezpieczyciel zawarł umowy. To, gdzie możemy się leczyć bezpłatnie zależy, więc od towarzystwa.

Niektóre zakłady ubezpieczeń oferują usługi kilku partnerów medycznych, z których każdy ma swoją, mniej lub bardziej rozbudowaną, sieć placówek, najczęściej w całej Polsce. Dzięki temu prywatne leczenie jest nie tylko łatwiej dostępne, ale także daje możliwość wyboru placówki medycznej, której standard obsługi i jakość świadczeń medycznych najbardziej nam odpowiada.

Większość towarzystw oferuje jednak usługi tylko jednego partnera medycznego. Zapewnia przy tym, że jakość usług, wykwalifikowany personel medyczny i sieć placówek tego świadczeniodawcy z pewnością spełni potrzeby potencjalnych klientów. Tu oczywiście mamy mniejszą elastyczność, jeżeli chodzi zarówno o wybór odpowiedniej placówki, jak i jej dostępność.

Niezależnie od tego, czy mamy dostęp do jednego, czy wielu świadczeniodawców medycznych, prawdą jest, że są one zlokalizowane przeważnie w dużych miastach. To właśnie mieszkańcy metropolii stanowią grupę klientów docelowych dla prywatnych placówek medycznych. Dlatego też należy docenić fakt, iż niektóre towarzystwa „pozwalają” klientom korzystać ze świadczeń medycznych u dowolnych lekarzy gwarantując zwrot kosztów na podstawie przedstawionych rachunków.
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.