X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Szukasz firmy, która pomo¿e Ci uzyskaæ wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do artyku³u:

Pomo¿emy Ci odzyskaæ odszkodowanie – czyli o firmach, kancelariach i stowarzyszeniach pomagaj±cych wygraæ spory z zak³adami ubezpieczeniowymi
2007-01-04 16:43 czwartek

Co do wypowiedzi "klientów"

2008-11-23 16:29 niedziela ~Bzq
Sam pracujê w firmie zajmuj±cej siê odzyskiwaniem odszkodowania (nie napiszê w jakiej bo nie lubiê "spamowych" reklam a poza podawanie tutaj takich informacji nic nie wnosi do rozmowy). Poza tym pracujê jeszcze jako broker ubezpieczeniowy i wiem jak firmy ubezpieczeniowe dzia³aj±, ale co wa¿niejsze wiem, ¿e zadowolony klient nie wypisuje w internecie opinii na temat firmy, której zleci³ sprawê. Najczê¶ciej dostaje pieni±dze, dziêkuje firmie i jak co¶ to poda kontakt do kogo¶ komu te¿ przyda³a by siê pomoc a na pewno jak bêdzie znowu potrzebowa³ pomocy to odezwie siê do mnie. Jako¶ nie widzê siebie kupuj±cego "lodówkê" po czym siadaj±cego przed komputerem, szukaj±cego forum na którym móg³bym napisaæ, ¿e "lodówka" jest super. Proszê... ludzie... Je¿eli faktycznie jeste¶cie klientami takich firm to proponujê zaj±æ siê za³atwianiem swoich spraw. Mo¿e wtedy nie musieliby¶cie dawaæ jakiego¶ tam procentu firmie, która za³atwi to za was. Wiem, ¿e takie firmy w wiêkszo¶ci przypadków za³atwi± wy¿sze odszkodowanie bo jest to dla nich zarobek, jednak ka¿demu klientowi staram siê u¶wiadomiæ, ¿e sam mo¿e wywalczyæ tyle samo. Jedyne co to musi mieæ to wiedzê oraz du¿o czasu. Ja zarabiam na tym, ¿e klient nie musi nic szukaæ, czytaæ pisaæ, wysy³aæ, rozmawiaæ itp. wiêc zarabiam na oszczêdno¶ci ich czasu. Wniosek z tego jeden... Osoby zlecaj±ce takie sprawy zazwyczaj nie maj± czasu za³atwiæ sobie spraw samemu... Tylko dlaczego maj± czas na siedzenie w internecie i wypisywanie komentarzy?
  • 2009-01-25 09:34 niedziela ~przeklety | [+] odpowiedz
    ja dosta³em propozycje pracy w jednej z takich firm i dlatego zacz±³em przegl±daæ ró¿ne fora i czytaæ czy firma jest rzetelna, oczywi¶cie nie napisze jaka to firma. Natomiast co do samego czytania na... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.