X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Szukasz firmy, która pomo¿e Ci uzyskaæ wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do artyku³u:

Pomo¿emy Ci odzyskaæ odszkodowanie – czyli o firmach, kancelariach i stowarzyszeniach pomagaj±cych wygraæ spory z zak³adami ubezpieczeniowymi
2007-01-04 16:43 czwartek

Ecuo jest ca³kiem OK

2011-03-04 09:37 pi±tek ~maciejka
Mo¿e i dro¿sze ni¿ inni (s±dz±c po komentarzach), mo¿e i zdobywaj± dane klientów dziwnymi sposobami (wszyscy to robi±), mo¿e komu¶ trafi³ siê niedo¶wiadczony agent czy co¶ w tym stylu... Wydaje mi siê, ze prowadz±c ile¶ tam tysiêcy spraw zawsze znajdzie siê kilku niezadowolonych a zadowoleni rzadko dziel± siê pozytywem w necie. Ja chcê siê podzieliæ bo fantastycznie szybko i sprawnie za³atwili mój temat wtedy gdy ja nie mia³em g³owy do latania za odszkodowaniem. Prowadzê firmê, do¶æ mam urzêdów i takich spraw, wolê komu¶ zap³aciæ, tak jak p³acê ksiêgowej a nie u¿eraæ siê z tym samemu. Jak kto¶ ma za du¿o czasu i zdrowia niech lata sam.
  • 2013-05-31 14:57 pi±tek ~Anna Pazdyk | [+] odpowiedz
    Witam Pañstwa, od 4 lat pracujê w firmie Europejskie Centrum Odszkodowañ i zajmujê siê pomoc± osobom poszkodowanym w wywalczaniu odszkodowania adekwatnego do doznanych obra¿eñ. Gdyby mieli Pañstwo ... czytaj dalej »
  • 2011-03-19 01:01 sobota ~MAXdriver | [+] odpowiedz
    Jakie dro¿sze? poczytaj a zobaczysz, ¿e wszyscy bior± podobne prowizje. Generalnie jak ju¿ szukasz takiej firmy to bierz tak± z wiêkszym do¶wiadczeniem. EuCO jest rzeczywi¶cie OK.
  • 2011-05-10 12:24 wtorek ~marcin | [+] odpowiedz
    We¼ podzwoñ po kilku firmach (ja tak zrobi³em) i zobaczysz, ¿e nie ma wiêkszych ró¿nic w wysoko¶ciach prowizji.
  • 2011-11-25 20:33 pi±tek ~Mark | [+] odpowiedz
    Faktycznie nie ma praktycznie ¿adnych ró¿nic. Dzwoni³em i do EuCO i do Votum, z czego EuCO wydaje mi siê bardziej profesjonalne.
  • 2011-03-10 13:23 czwartek ~szmn | [+] odpowiedz
    Potwierdzam, choæ w moim przypadku nie wszystko przebieg³o super idealnie. Jakkolwiek dzi¶ zdecydowa³bym siê na wspó³pracê tak samo - za³atwi³em dziêki nim wiêcej ni¿ siê spodziewa³em a o to chodzi³o.... czytaj dalej »
  • 2011-03-13 20:43 niedziela ~nagri | [+] odpowiedz
    chcia³abym siê dowiedziec co s±dzicie na temat firmy ALTER-EGO.? czy mo¿na zaufac tej formie ?
  • 2011-03-14 22:25 poniedzia³ek ~szmn | [+] odpowiedz
    Szczerze mówi±c nie znam. Mia³em do czynienia tylko z ta jedn± firm± EuCO i w razie potrzeby - tfu fu odpukaæ ;) - uderza³bym znowu do nich. Jak chcesz to dam Ci namiar na cz³owieka, który pilotowa³ m... czytaj dalej »
  • 2011-03-06 20:10 niedziela ~zidan | [+] odpowiedz
    Waln±³e¶ siê chyba chodzi³o Ci o EuCo? Europejskie Centrum Odszkodowañ bo nie ma czego¶ takiego jak Ecuo
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.