X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Na wakacje - przygotuj pojazd i podróżników do drogi!
2014-07-14 13:49 poniedziałek

Foteliki dla dzieci

2014-07-01 18:19 wtorek ~Mariusz
Większość fotelików to szajs. Nikt nie sprawdza czy mają jakiś atest byleby były. Bzdura. Lepiej dzieci zostawić w domu z babcią. Wiem bo handluje tym badziewiem.
 • 2015-06-30 10:19 wtorek ~Ekspert Link4 | [+] odpowiedz
  Pamiętajcie, że kupując AC w Link4, ochrona można objąć również fotelik dziecięcy do 1000 zł w razie wypadku lub kradzieży.
 • 2015-06-30 12:19 wtorek ~Sanne | [+] odpowiedz
  No to fajna oferta :) Mi ostatnio okradli samochód i wszystko zabrali - foteli, gaśnice, latarkę, radio ... wszystko :( Teraz mojemu młodemu kupiliśmy fotelik Ferrari http://foteliki-grupa-ii-i-iii.ou... czytaj dalej »
 • 2014-07-06 12:57 niedziela ~AGNIESZKA | [+] odpowiedz
  A ja wykorzystałam wszystkie Pana rady wyrzuciłam fotelik, który dostałam w spadku i kupiłam taki jak trzeba w fabrycznym sklepie. Tylko nie wiem jak zadziala ta wycieraczka (kupilam a Tesco) bo słońc... czytaj dalej »
 • 2014-07-02 11:57 środa ~Maciej Lichoński | [+] odpowiedz
  Jak ostatnio gdzieś przeczytałem różnice w ochronie gwarantowanej przez różne foteliki są tak drastyczne, jak pomiędzy samochodami: Fiat 126p a VOLVO XC90. I to jest prawda. Ale są niezależne firmy, k... czytaj dalej »
 • 2014-07-02 20:41 środa ~Marlena | [+] odpowiedz
  Według polskich organizacji konsumenckich na 470 modeli fotelików samochodowych, które można kupić w Polsce, tylko około 200 jest bezpiecznych dla dziecka.Przerażające!!!
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.