X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia NNW

Komentarze do wątku:

Jak PZU oszukuje klientów inaczej nabija ich w butelke
2018-02-21 10:29 środa ~Dariusz Włodarczyk
Zostałem pozbawiony należnego mi świadczenia za uszczerbek trwały na zdrowiu po wypadku przy pracy a orzecznik pzu uzasadnił w bzdurny sposób odmowę tym iż musiałem sobie zrobić operację na zdrowym kolanie za własne kilkanaście tysięcy złotych i poddać się dwumiesięcznej rehabilitacji po to aby mieć możliwość wyłudzenia od pzu światczenia które mogło by wynieść w porywach nawet trzy tysie i oczym to światczy ? Tylko o bezczelnym oszustwie no chyba że skrajnej głupocie owego orzecznika sowicie opłacanego przez nawskroś przecież uczciwe PZU z czego każdy koń by rżał
Odpowiedzi: 3
  • 2019-12-17 17:37 wtorek ~MICHAŁ | [+] odpowiedz
    Witam, nazywam się Michał Andruchewicz i jestem agentem firmy MetLife. Domyślam się że ciężko będzie teraz Panu zaufać innej firmie.Jeśli miał by Pan chęć porozmawiać to zapraszam do kontaktu tel. 787... czytaj dalej »
  • 2019-11-29 14:41 piątek ~Hubert | [+] odpowiedz
    Strasznie smutna historia... To nigdy nie powinno się zdarzyć! O ile dobrze pamiętam, fundusz odszkodowań komunikacyjnych pomaga w takich sprawach. Co prawda osobiście korzystałem z ich usług przy wyp... czytaj dalej »
  • 2018-02-25 14:56 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
« powrót do działu: Ubezpieczenia NNW
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.