X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia na ¿ycie

Komentarze do w±tku:

Jakie ubezpieczenie na ¿ycie?
2015-03-16 18:02 poniedzia³ek ~Go¶æ
Czesc Próbujê ubezpieczyæ siê na ¿ycie. dzi¶ o ma³o co nie podpisa³em lipnej umowy, która nawet nie obejmuje skrêcenia nogi czy pobytu w szpitalu poni¿ej 3 dni. Bez sensu. Znacie mo¿e jakie¶ warte zachodu firmy? Bez sensu p³aciæ za co¶, co w razie "W" i tak nie pomo¿e w ¿yciu? Jeste¶cie gdzie¶ ubezpieczeni? Je¶li tak to gdzie? A w³a¶nie... interesuj± mnie ubezpieczenia prywatne- nie grupowe. Liczê na pomoc. Z góry dziêki
Sprawd¼ ofertê
Odpowiedzi: 29
  • 2017-12-11 10:15 poniedzia³ek ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-12-06 14:46 ¶roda ~paulla | [+] odpowiedz
    Concordia jest elastyczna, a to oznacza, ¿e mogê indywidualnie dobieraæ ubezpieczenia pod swoje potrzeby i zakres taki jaki mnie interesuje.
  • 2016-08-26 20:03 pi±tek ~Likas | [+] odpowiedz
    Ja polecam Ci udaæ siê do doradcy ubezpieczeniowego, który zna siê na ubezpieczeniach na pewno lepiej niz Ty. Sa korzystam z us³ug Pani Marzanny Trzebiatowskiej z Gi¿ycka, która jest ¶wietnie obeznana... czytaj dalej »
  • 2016-08-09 11:16 wtorek ~kasia | [+] odpowiedz
    Trzeba uwa¿aæ na tego typu oferty. Bardzo ³atwo wpakowaæ siê w co¶, z czego potem bêdziemy bardzo niezadowoleni. Moim zdaniem najlepiej porównaæ propozycje poszczególnych firm i wybraæ najkorzystniejs... czytaj dalej »
  • 2016-07-11 02:33 poniedzia³ek ~maksymilian | [+] odpowiedz
    S±dze, ¿e najlepiej by³oby jakby¶ siê uda³ do dobrego agenta ubezpieczeniowego, który powie Ci dok³adnie jakie masz opcje. Moge poleciæ Ci swojego. To Marzanna Trzebiatowska. Prowadzi po¶rednictwo ube... czytaj dalej »
  • 2016-04-01 12:04 pi±tek ~marekmark85 | [+] odpowiedz
    Ja te¿ ostatnio przeszed³em do IDEA FAIR PLAY - maj± dobr± ofertê, naprawdê du¿o mozna zyskaæ. Dodatkowo ta pomoc organizacjom mnie przekonuje jeszcze bardziej...
  • 2016-03-23 22:07 ¶roda ~S³awek | [+] odpowiedz
    Nie ma lepszej czystej ochrony na rynku. mogê poleciæ mojego Agenta... napisz na email jak jeszcze aktualne.
  • 2016-03-18 11:04 pi±tek ~grecka | [+] odpowiedz
    ja kupi³am ubezpieczenie w na ¿ycie w generali, ubezpieczyciel znany na rynku od kilku lat wiêc nie mia³am ¿adnych obaw, poza tym sk³±dki na akceptowalnym przeze mnie poziomie.
  • 2016-03-11 16:43 pi±tek ~Ramona | [+] odpowiedz
    Dlatego najwa¿niejsze jest to ¿eby czytaæ owu, ja jak ubezpiecza³am sie w compensa to bardzo dok³adnie przeczyta³am ¿eby potem siê nie zdziwiæ.
  • 2016-03-10 14:02 czwartek ~kaja29 | [+] odpowiedz
    ja akurat jestem ubezpieczona w Compensie od kilku lat podoba³o mi sie indywidualne podej¶cie do moich oczekiwañ na szczê¶cie nie mia³am ¿adnej przykrej niespodzianki.
  • 2016-03-08 08:57 wtorek ~sara | [+] odpowiedz
    Ja mam Profamiliê ze wzglêdu na dzieci. Czê¶æ sk³adki jest inwestowana w ubezpieczeniowe fundusze kapita³owe i dobrze na tym wychodzê.
  • 2016-03-02 12:27 ¶roda ~Moni | [+] odpowiedz
    Je¶li potrzebujesz na prawdê dobre zabezpieczenie dla siebie lub dla ca³ej rodziny zadzwoñ, tel. 692051292, z chêci± pomogê i wszystko wyja¶niê.
  • 2016-02-16 16:13 wtorek ~sebek | [+] odpowiedz
    Ja siê tam ubezpieczy³em. Po przejrzeniu wielu ofert tak jak Ty mia³em problem, bo chcieli mi wcisn±æ co¶ co siê nie nadawa³o do niczego. Wiem, ¿e maj± dwa progrmay ubezpieczeñ na zycie. Ja akurat wyb... czytaj dalej »
  • 2016-02-11 10:55 czwartek ~lucas33 | [+] odpowiedz
    Dobrze oceniam kontakt z agencj± ubezpieczeniow± Banach - numer do nich 667 013 137. Mia³em okazjê kupowaæ u nich OCP. Zaproponowali mi my¶lê optymalne rozwi±zanie.
  • 2016-01-23 09:11 sobota ~Adrian | [+] odpowiedz
    Adrian Maci±g przedstawiciel finansowo-ubezpieczeniowy AXA. Nr. 737 613 355 proszê dzwoniæ wszystko wyja¶niê.
  • 2016-01-20 19:51 ¶roda ~Barbara | [+] odpowiedz
    www.assicurazione-bs.oferteo.pl
  • 2016-01-19 21:10 wtorek ~Maga | [+] odpowiedz
    porownalam kilka najwiekszych ubezpieczycieli i ostatecznie w³a¶nie w prudential maja najlepsza ofertê ale nie maja takie zwyk³ej grupowi na skrêcenie nogi czy katar tylko powa¿ne zachorowania czy us... czytaj dalej »
  • 2016-01-19 20:54 wtorek ~Ja | [+] odpowiedz
    Sam mozesz skomponowac ubezpieczenie wed³ug potrzeb. Ty wybierasz zakres tj. ubezpieczenie na zycie, nnw, zachorowania, niezdolnosc do pracy, sume ubezpieczenia i wysoko¶æ sk³adki i daja gwarancjê, z... czytaj dalej »
  • 2016-01-19 15:07 wtorek ~Natalia Modzelewska | [+] odpowiedz
    Ja jestem ubezpieczona w Nationale Nederlanden od 3 lat. Dosta³am ju¿ jedn± wyp³atê za operacjê. Nie mia³am, ¿adnych problemów. Zajmuj siê obecnie ubezpieczeniami w tej firmie. Gdyby kto¶ mia³ jakie... czytaj dalej »
  • 2016-01-19 15:06 wtorek ~Natalia Modzelewska | [+] odpowiedz
    Ja jestem ubezpieczona w Nationale Nederlanden od 3 lat. Dosta³am ju¿ jedn± wyp³atê za operacjê. Nie mia³am, ¿adnych problemów. Zajmuj siê obecnie ubezpieczeniami w tej firmie. Gdyby kto¶ mia³ jakie... czytaj dalej »
  • 2016-01-18 18:51 poniedzia³ek ~Zosia | [+] odpowiedz
    Cze¶æ ja polecam w Compensie tylko nale¿y wybraæ odpowiedni wariant.Wiadomo ¿e im tañsze tym lipniejsze. Warto dop³aciæ i mieæ ubezpieczenie na ka¿d± ewentualno¶æ :)
  • 2015-11-13 09:30 pi±tek ~Leero | [+] odpowiedz
    i niestety musieli skorzystaæ z niego. Firmy ubezpieczeniowe w Polsce to jeden wielki przekrêt. S± stworzone tylko do tego, ¿eby braæ sk³adki. W przypadku jakiejkolwiek szkody nie wyp³acaj± ¿adnej ka... czytaj dalej »
  • 2015-11-06 12:34 pi±tek ~Sebastian | [+] odpowiedz
    Zadzwoñ jestem agentem ubezpieczeniowym postaram siê pomóc 694-080-177
  • 2015-11-05 11:12 czwartek ~sandra | [+] odpowiedz
    Ja jestem zadowolona z polisy Generali, z my¶l± o ¿yciu. Dobra³am sobie pakiety, które by³y dla mnie korzystne i mam te¿ zabezpieczon± przysz³o¶æ moich najbli¿szych w przypadku mojej ¶mierci
  • 2015-04-13 23:15 poniedzia³ek ~M | [+] odpowiedz
    Cena za polisê to jedno. Suma Ubezpieczenia za ¶mieræ to dwa. A nale¿y przyj¿eæ siê "wykluczeniom", to trzy. Co z tego, ¿e bêdzie siê p³aciæ polisê a mo¿na wcale pieniêdzy nie dostaæ? O kruc... czytaj dalej »
  • 2015-03-23 22:57 poniedzia³ek ~Artur £ukasiewicz | [+] odpowiedz
    Witam, chêtnie pomogê w wyborze, jest kilka ciekawych i obszernych opcji na rynku. Zale¿y co dok³adnie interesuje i za ile. Kontakt - 570 433 814
  • 2015-03-23 14:52 poniedzia³ek ~teresa12 | [+] odpowiedz
    512845182 pomogê
  • 2015-03-22 13:37 niedziela ~jolanta J. | [+] odpowiedz
    my z cala rodzina jestesmy ubezpieczeni w generali. Maj± bogaty zakres ubezpieczenia, mozna samemu zadecydowac, ktory chce sie posiadac wariant.
  • 2015-03-17 10:41 wtorek ~R. B | [+] odpowiedz
    chêtnie pomogê :698381426
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia na ¿ycie
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.