X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Kilka słów o osobach uposażonych
2011-03-15 09:11 wtorek

Min. 2 ooby uposażone

2011-03-17 00:32 czwartek ~Grzegorz z Avivy
Moja mała podpowiedź dla kolegów i koleżanek z branży, a przede wszystkim dla kochanych ubezpieczonych. Wskazujcie przynajmniej 2 osoby uposażone, nawet z udziałem tej drugiej w 5%. Na przykład: mąż ubezpieczył się na życie na 100.000 zł, wskazał żonę na 100% i giną razem w wypadku samochodowym. Wówczas chociaż żona była uposażoną, pojawia się nam dziedziczenie ustawowe i nabycie praw do spadku. Natomiast jeśli wskazał żonę na 95%, a na 5% wskazał swojego brata, to w wyżej wspomnianym przypadku jednoczesnej śmierci obojga, brat chociaż ma 5% bierze wszystko. Oczywiście to ma sens, jeśli nie ma opcji wyboru "rezerwy", czyli uposażonych zastępczych. Kochani klienci, uczulam przede wszystkim przy zapisywaniu się do OFE, wskazujcie i tam. Trafiają się "czarne owce" wśród akwizytorów, którzy idą na ilość, nie na jakość. Podobnie po losowaniu OFE przez ZUS. Wasze dane "poszły" do OFE z automatu, bez wskazywania uposażonych. Do dzieła więc.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.