X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do artykułu:

Pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie – czyli o firmach, kancelariach i stowarzyszeniach pomagających wygrać spory z zakładami ubezpieczeniowymi
2007-01-04 16:43 czwartek

Naprawdę skorzystałem i nie czuję się oszukany

2019-11-07 14:10 czwartek ~Tomasz
Tak sobie czytam i postanowiłem napisać bo chyba w przeciwieństwie do części osób biorących udział w tej dyskusji ja faktycznie byłem poszkodowany i skorzystałem z usług firmy EuCO. Po wypadku powoli dochodziłem do siebie, cieszyłem się, że nie przytrafiła mi tragedia na miarę tych, o których głośno w wiadomościach każdego dnia. Kiedy zgłosił się do mnie przedstawiciel EuCO to nie miałem jakiś specjalnych oczekiwań i początkowo nawet nie byłem zainteresowany podpisaniem umowy. Wytłumaczył mi wszystko i finalnie postanowiłem spróbować. Po dwóch miesiącach dostałem informację, że ubezpieczyciel sprawcy przyznał mi odszkodowanie. Później dostałem jeszcze dopłatę do podpisanej ugody. Jestem zadowolony i nie żałuję swojej decyzji. Moim zdaniem zadowolenie z usług to kwestia podejścia do tematu - jeśli ktoś oczekuje z góry, że otrzyma miliony, a nie był specjalnie poszkodowany to pewnie się rozczaruje bez względu na to jakiego pełnomocnika wybierze. Trzeba to odszkodowanie traktować w ramach rekompensaty za ból i niedogodności związane z niedyspozycją a nie sposób na dorobienie się. Ja nie robiłem rankingów firm odszkodowawczych i nie wiem, jak pracuje konkurencja ale z EuCO jestem zadowolony i gdyby komuś z moich bliskich przydarzyło się coś podobnego to na pewno polecę tą firmę.
  • 2019-11-28 19:01 czwartek ~Jurek | [+] odpowiedz
    Mogę polecić współpracę z EUCO. Nie wiem, czy to kwestia konsultanta na którego się trafiło, czy całego zespołu, jednak obsługa i poprowadzenie sprawy poszło bardzo sprawnie.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.