X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.60 (255 głosów)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

D.A.S.- czytać OWU

2013-10-26 10:02 sobota ~kierowca
Jestem kierowcą zawodowym,ubezpieczonym w D.A.S. Post ten nie ma na celu "demonizowania" firmy D.A.S.Chciałem po prostu pokazać konkretny przykład. Jeśli jakiś kierowca zastanawia się nad zawarciem umowy z D.A.S.,radzę najpierw DOKŁADNIE przeczytać treść OWU,by przekonać się,czy to,co ta firma oferuje,odpowiada naszym oczekiwaniom. Moim błędem było to,że nie przeczytałem OWU przed zawarciem umowy,a sądziłem,że towarzystwo to będzie w stanie pomagać mi w "codziennych" zdarzeniach,które doświadczają niejednego kierowcę. Oto przykład.Jest to treść wiadomości wysłana przeze mnie do D.A.S,i odpowiedź tejże firmy. "Dnia ...10.2013r zostałem zatrzymany we Francji,przez żandarmerie,i skontrolowany. Sczytano dane z karty do tachografu,gdzie odnotowano wykroczenie(w dniu ...10.2013r). Dotyczyło ono przekroczenia czasu pracy. Przekroczenie czasu pracy faktycznie miało miejsce.Podczas kontroli miałem przy sobie opisany przeze mnie wydruk z tachografu(wydruk zrobiony w dniu wystąpienia przekroczenia czasu pracy). Po okazaniu go,powiedziano mi,że artykuł którego użyłem,jest niewłaściwy,i że będę musiał zapłacić mandat w wysokości 270 euro. Wymienioną sumę zapłaciłem,po czym kazano mi poczekać aż wypiszą mandat.Po jakimś czasie dano mi do podpisu dwa blankiety,na których widniały dwa różne wpisy.Języka francuskiego nie znam,więc sądziłem,że jest to mandat za to,o czym wcześniej mi mówiono.Gdy tylko podpisałem,oddano mi resztę dokumentów,po czym odjechali. Dopiero po jakimś czasie zacząłem przypatrywać się tym blankietom i zauważyłem,że treść może dotyczyć czegoś innego. Wtedy zadzwoniłem na infolinie das,gdzie połączono mnie z prawnikiem,a ten doradził,bym zeskanował wszystkie dokumenty z kontroli i przesłał mailem do Państwa w celu weryfikacji. W załącznikach umieściłem: -wydruk z tachografu (na jego odwrocie opis-powód przekroczenia czasu pracy) -oba mandaty i jakieś(chyba)pouczenia -dokument z przeprowadzonej kontroli -raporty kontrolne,które uzyskałem od mojego pracodawcy.Są to dane sczytane z mojej karty kierowcy(już po powrocie do Pl). Jeśli Państwo stwierdzą,że mandaty te były wystawione bezpodstawnie i jest możliwość odzyskania nawet części kwoty,proszę zająć się tą sprawą." Nadmienię,że podczas kontroli,gdy dzwoniłem na infolinie D.A.S,poinformowałem prawnika o mojej nieznajomości j.francuskiego.Prawnik powiedział,że mam prawo zażądać od żandarmerii tłumacza,ale "załatwienie" go może trwać 2 godziny,jak i 11 godzin.Kierowcy zawodowi,do których kieruję ten post,rozumieją dlaczego nie zdecydowałem się na czekanie 11 godzin(czego w chwili obecnej żałuję,biorąc pod uwagę odpowiedź D.A.S.). Odpowiedź D.A.S. "Po przeprowadzeniu dochodzenia wyjaśniającego informujemy,że zgłoszone zdarzenie nie znajduje się w zakresie ochrony ubezpieczeniowej wynikającej z zawartej umowy ubezpieczenia"(mam wykupiony"pełny"pakiet). Zatem,jeśli ktoś chce zawrzeć z D.A.S. umowę,niech najpierw DOKŁADNIE przeczyta OWU.
  • 2015-05-18 17:39 poniedziałek ~agent | [+] odpowiedz
    Nie wiem od kogo kupił Pan polisę. D.A.S. nigdy nie miał i nie ma w swoim zakresie polis dla osób prywatnych sporów dotyczących przekroczeń czasu pracy. Ani w pełnych ani premium ani żadnych innych.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.