X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.58 (252 głosy)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

D.A.S. totalna porażka i pieniądze wyrzucone w błoto !!!!!

2012-05-10 14:18 czwartek ~Rado
Właśnie dziś przejrzałem na oczy i zrezygnowałem z polisy!! To nie ma nic wspólnego z pomocą prawną!!! w Przypadku kiedy miałem zderzeniem z dzikiem odp. brzmiała "nie podejmujemy dalszych kroków poniewaz jest zbyt małe prawdopodobieństwo wygrania tej sprawy" i na tym koniec! czyli pomagają tylko w sprawach 100% wygranych ale na co nam w tej sytuacji adwokat?? myślę że wtedy każdy sam sobie poradzi! ale to jeszcze nic czasza goryczy została przelana w ostatniej poradzie prawnej!! zapytałem sie jak mam wypełnić mandat z foto radaru? odp. brzmiała "prosze napisać prawde" przecież ja nie dzwonie do DAS i nie oczekuję że ktoś mnie bedzie uczył kłamać!!! do tego wszystkiego pani prawnik stwiersziła że czas skończyć tą rozmowę bo to nie ma sensu!!! a to ja dzwoniłem na swój koszt i ta ja płacę za porady prawne i to ja powinieniem decydować kiedy została mi udzielona porada prawna i kiedy kończymy rozmowę!!! zadzwoniłem do DAS połączyli mnie z nastepnym adwokatem gość udzielił mi kilka informacji na temat mojego mandatu i na tym był koniec mojej reklamacji!! po czym poinformowałem tego mecenasa że rezygnuję z polisy!!! termin płatności polisy dobiegał konca w marcu!! oczywiście nikt sie mną nie zainteresował i ze mną nie skontaktował jedynie wysłano mi druk na kolejną wpłate!!! po około 2 miesiącach zadzwoniła do mnie pani z DAS i była bardzo zdziwiona że nie złożyłem pisemniej reklamacji tej porady bo to jest jedyny sposób reklamacji!! więc nie rozumiem kto przyjął moją reklamacje i niby załatwił ją telefonicznie!! okazuję sie że w celu rezygnacji z polisy trzeba też złożyć pisemne wypowiedzenie!! oczywiście tez nikt o tym nie informuje!! na szczęście ja jestem już uwolniony od DAS!! i przestroga dla wszystkich!! dobrze się zastanówcie zanim cokolwiek podpiszecie!! bo DAS to tylko wyrzucone pięniądze w błoto !!!!!!!!!!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.