X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.60 (255 głosów)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

Sprawa jest prosta

2011-11-23 22:32 środa ~zwykły człowiek
Proszę Państwa. Jestem osobą, która POSIADA Ochronę w Dasie. Długo. Ponieważ jestem w trakcie prowadzenia sprawy za pośrednictwem DASA to z ciekawości przeczytałem komentarze aż do dołu strony. Powiem tyle. Nie wierzcie Państwo w ŻADEN komentarz ani opinie. Nawet nie wierzcie w to, co napisałem. Dlaczego? Bo to bez sensu. Dopiero, jak na własnej skórze doświadczymy konsekwencji problemu, który nas spotkał, to wtedy sami dla siebie będziemy wiedzieć, co jest dobre. Piszę to, ponieważ przed podpisaniem umowy z DASEM 4 lata temu rozmawiałem z kilkoma znajomymi, żeby sprawdzić skuteczność firmy. Wiecie jakie dostałem odpowiedzi? 50/50. Jednym pomogli, innym odmówili. W każdym razie ZAWSZE było dla mnie jasne po rozmowie z tymi osobami DLACZEGO odmówili lub DLACZEGO pomogli. Ponieważ jest to w umowie. Wystarczy przeczytać. DAS nie prowadzi rozwodów, to wiem. Za 59zł miesięcznie za całą rodzinę? Bez przesady. Natomiast DAS wygrał sprawę dla innego mojego znajomego z tytułu odszkodowania za samochód (prawie 13.000 zł zaniżyło towarzystwo). Innemu pomógł częściowo, dostał 7 tysięcy zł z żądanych 9 tysięcy - ale zawsze coś. Moim zdaniem tego typu fora i opinie są bezsensowne, bo można tu wypisywać WSZYSTKO, nikt tego nie sprawdzi :( na koniec - dla mnie 59/miesiąc za mnie, żonę i dzieciaka w 2-giej klasie to małe pieniądze, a kokosów nie zarabiam. Więcej na fajki wydaję w miesiącu. A jak coś łupnie, tak jak teraz mam sprawę, którą dopiero zgłosiłem w DASIE - to wiem, że moge liczyć na poprowadzenie, jeśli jest w zakresie. A jest, bo przejrzałem umowę, gadałem z agentem moim i faktycznie, jest ok. Więc przestańmy wierzyć wszystkim opiniom. Sprawdźcie Państwo na FILMWEBIE - opinie o filmach na zmianę są zła, dobra, zła, dobra. I co - nie pójdziecie już nigdy do kina??? :) pozdrawiam.
  • 2014-10-13 13:56 poniedziałek ~Felix | [+] odpowiedz
    A mnie Agent z tej firmy powiedzial ze w 100 % dziala porada prawna w kazdej dziedzinie po 3 latach okazalo sie ze jednak nie gdy potrzebowala tylko porady prawnej.
  • 2012-02-07 23:30 wtorek ~agent | [+] odpowiedz
    kolego agencie to jest zbyt czytelne by sie nie zorientowac ze pisal to agent. pozdrawiam
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.