X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (471 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Tanie nie znaczy dobre, dobre znaczy odpowiadające Twoim wymaganiom

2015-07-30 16:25 czwartek ~AGNIESZKA
Jestem agentem ubezpieczeniowym w multiagencji, mam w swojej ofercie również Towarzystwo Gothaer. Widzę wpisy na różne tematy - AC, ubezpieczenia zdrowotne, odszkodowania... Przede wszystkim nie można wszystkiego wrzucać do jednego worka. Czytajmy Ogólne Warunki!!! - jeśli ktoś wykupuje AC bez zniesienia amortyzacji części to nie dostanie 100% wartości tych części przy naprawie i ma pretensję do całego świata, ale przy wyborze ubezpieczenia zapłacił 800 zł i był zadowolony a mógł mieć polisę za 870 zł i odszkodowanie na jakie liczył.Druga sprawa - klient chce jak najtaniej- to oczywiste, ale po co kupujemy auta za 30 tyś skoro możemy mieć takie za 5 tyś...i też jeździ! Potrzebna jest pomoc bo auto zepsuło się w drodze i to głupie Towarzystwo nie chce wysłać lawety - tylko w umowie jest precyzyjnie napisane , że assistance działa tylko w przypadku wypadku drogowego!Trzecia sprawa - Towarzystwo ma czas 30 dni na wypłacenie odszkodowania i to jest czarno na białym (OWU). Pamiętajmy, że Towarzystwo nie może wycofać się z tego na jakiej podstawie podpisaliśmy umowę - i zgadzam się, że czasem to nie jest równa walka - dlatego trzeba pytać, drążyć, CZYTAĆ OWU! Pewnie posypią się opinie , że jestem stronnicza - nie ja też ubezpieczam auto, mieszkanie... i przy zgłaszaniu szkody żadne Towarzystwo nie pyta o nr agenta. Trzeba wiedzieć co się podpisuje i nie liczyć na więcej niż na umowie - Towarzystwo to nie przyjaciel do pogłaskania - to gwarancja zapewnienia odszkodowania pozwalającego na doprowadzenie np auto do stanu z przed szkody! A co do infolinii - tam też pracują ludzie i wierzcie czasem też muszę z nimi rozmawiać i też trafiam na różne osoby... To już jest problem Towarzystwa jak dobiera personel i bardzo zła sytuacja jeśli dobiera go źle. Koniec końców - chcemy mieć coś porządnego , trzeba płacić - jak za wszystko... a najważniejsze to świadomość za co się płaci! Dlatego czytajcie , sprawdzajcie, pytajcie!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.