X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

IHI Bupa
Ocena: 2.36 (80 głosów)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Firma ubezpieczeniowa IHI Bupa to towarzystwo, które specjalizuje się w ochronie ubezpieczeniowej turystów. W jej ofercie produktowej znaleźć można przede wszystkim ubezpieczenia turystyczne, które wspierają podczas prywatnych i służbowych podróży zagranicznych.
 
Firma wyróżnia się tym, że jako jedyna zapewnia stu procentowe pokrycie kosztów leczenia podczas pobytu za granicą. Jak to możliwe? Otóż, firma nie ustala sumy ubezpieczenia na wypadek konieczności podjęcia leczenia. Oznacza to, że nie ma żadnej górnej granicy co do wypłaty świadczenia.  Takie podejście powoduje, że jest to jedna z najlepiej ocenianych firm w branży ubezpieczeń turystycznych.
 
Firma pochodzi z Danii, ale w Polsce również ma swoje oddziały, a to powoduje, że klienci z Polski również mogą skorzystać z jej oferty.
 
Przed podpisaniem umowy ubezpieczenia z IHI Bupa warto zapoznać się z innymi propozycjami, innych towarzystw. Choć ubezpieczenie kosztów leczenia bez ograniczonej sumy ubezpieczenia raczej nie jest nigdzie dostępne, to i tak warto sobie zweryfikować tę kwestię.
 
Warto również poznać opinie osób, które były ubezpieczone w IHI Bupa. Takie bezpośrednie doświadczenie bywa cenne na wagę złota. Dlatego też, jeżeli masz lub miałeś doświadczenia z tą firmą to zostaw swoją opinię.
Odpowiedzi: 4
 • 2017-12-07 18:16 czwartek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
 • 2013-03-04 13:55 poniedziałek ~menda | [+] odpowiedz
  Zapłacili max wymiar ubezpieczenia czyli 1500 euro za zaginiony bagaz. Bez zbędnego zadawania dodatkowych pytań...... tylko jeden email z pytaniami.
 • 2009-02-18 10:31 środa ~owner | [+] odpowiedz
  Plusy: brak limitu sumy ubezpieczenia,uprawianie sportów wliczone w ryzyko, kobiety w ciąży są objęte ubezpieczeniem do 8 miesiąca włącznie. Możliwość kupna online. Minusy: brak opcji dodatkowych (NN... czytaj dalej »
 • 2009-01-03 02:41 sobota ~Michal | [+] odpowiedz
  Dobra siec agentów. Profesjonalny serwis telefoniczny w razie wypadku. Wypłata odszkodowania w ciągu 7dni.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.