X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Inter Global
Ocena: 1.38 (68 głosów)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Firma ubezpieczeniowa INTER GLOBAL pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie została założona w 1998 roku. Przez lata swojego funkcjonowania bardzo dynamicznie przechodziła różnorodne przemiany, podczas których stawała się częścią większych grup ubezpieczeniowych lub też je opuszczała.
 
Obecnie, dzięki niezwykle kosztownej transformacji, stała się w pełni niezależną i samodzielną firmą ubezpieczeniową, która zarządza ryzykiem w ramach wystawianych przez siebie polis. Takie usamodzielnienie miało ogromny wpływ na całość jej funkcjonowania. Dzięki temu firma wybiła się na stabilną pozycję, jako samodzielny ubezpieczyciel.
 
INTER GLOBAL specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie i zdrowie. Do tego również oferuje ubezpieczenia turystyczne.
 
Przed zawarciem umowy ubezpieczenia z INTER GLOBAL warto porównać jej produkty z ofertą innych towarzystw ubezpieczeniowych. Zdecydowanie takie działanie pomoże znaleźć polisę najbardziej odpowiednią.
 
Nie bez znaczenia są również opinie o INTER GLOBAL. Dlatego też, jeżeli mieliście lub macie jakieś doświadczenia z tą firmą to zachęcamy do pozostawienia opinii. Podziel się swoim doświadczeniem z innymi ubezpieczonymi. 
Odpowiedzi: 4
 • 2017-12-07 15:51 czwartek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
 • 2016-07-25 13:07 poniedziałek ~Grażyna z firmy Pomocna Dłoń | [+] odpowiedz
  Zapraszam niezadowolonych z wysokości sumy odszkodowania powypadkowego do kontaktu ze mną . Adres mailowy: vitagp@wp.eu Jestem przedstawicielką firmy windykacyjnej, która pomaga osobom poszkodowanym... czytaj dalej »
 • 2015-07-16 09:08 czwartek ~NAJTANSZEUBEZPIECZENIA | [+] odpowiedz
  Dzień dobry. Jesteśmy multiagencją oferującą ubezpieczenia komunikacyjne wielu firm. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia takie jak PZU, WARTA , HESTIA, GOTHAER, AVIVA, LIBERTY , AXA, PROAMA, G... czytaj dalej »
 • 2009-06-28 20:18 niedziela ~klient | [+] odpowiedz
  Ubezpieczyciel jest oszustem który najpierw przyjmuje wypowiedzenie umowy na piśmie a po paru miesiącach każe płacić tak jakby umowa wciąż obowiązywała. Jeżeli nie są oszustami to zatrudniają idiotów!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.