X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MACIF
Ocena: 2.63 (164 głosy)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Macif jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na europejskim rynku. Pochodzi z Francji, gdzie została utworzona. Firma specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych ubezpieczeń, co powoduje, że jej oferta jest bardzo elastyczna. Czy za tą elastycznością idzie również zadowolenie klientów?
 
Firmy ubezpieczeniowe powinny oferować również wysoką jakość obsługi klienta, ponieważ zajmują się tak trudnym działem, jak likwidacja różnorodnych szkód, które dla klientów zazwyczaj są bardzo dotkliwe. To samo dotyczy ubezpieczeń oferowanych przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Macif.
 
Przed dokonaniem ostatecznego wyboru należy porównać ofertę TUW Macif z ofertą innych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu można zobaczyć, czym firma się wyróżnia, jakie są jej specjalizacje, czy też, co takiego oferuje, czego nie ma żadna inna firma na rynku.
 
Po dokonaniu takiego porównania warto sprawdzić, jakie opinie mają inni klienci TUW Macif. To najlepsze źródło informacji na temat tego, jak teoretyczna oferta firmy sprawdza się w praktyce. Wszystkich, którzy mieli lub mają do czynienia z Macif zapraszamy do pozostawienia swojej opinii.
Odpowiedzi: 21
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.