X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Mondial Assistance
Ocena: 2.58 (220 głosów)
Firma Mondial Assistance to towarzystwo ubezpieczeniowe powstałe we Francji, które oferuje wyłącznie ubezpieczenia typu Assistance. W Polsce zawarło umowę z kilkoma innymi firmami ubezpieczeniowymi, co powoduje, że za ich pośrednictwem świadczy swoje usługi. W razie zdarzenia firma nie wypłaca pieniędzy, ale organizuje konkretną pomoc, jak rezerwacja hotelu, zorganizowanie lawety czy zapewnienie wsparcia psychologa.
 
Mondial Assistance działa na pięciu kontynentach w 36 krajach całego świata. To ogromne doświadczenie, które pozwala realizować usługi na najwyższym poziomie. Można powiedzieć, że w Polsce jest to swego rodzaju monopolista w zakresie świadczenia usług typu assistance.
 
Oferta firmy bardzo często jest dołączana do ofert ubezpieczeń tradycyjnych, stąd pewnie większość osób ubezpieczonych miała już z nią kontakt.
 
Jeżeli korzystaliście z usług Mondial Assistance to podzielcie się swoim doświadczeniem. Takie wsparcie, relacja z pierwszej ręki mogą być bardzo pomocne dla innych. Podziel się swoją opinią, a bym może komuś pomożesz. 

NIE POLECAM

2014-10-05 06:14 niedziela ~Phantos
Uważam tą firmę za najgorszą z jak miałem do tej pory do czynienia. Ubezpieczyłem w tej firmie laptop i muszę powiedzieć, że takiej obsługi się nie spodziewałem. Cały czas występowały jakieś dodatkowe problemy, proszono mnie o cierpliwość i informowano, że konsultant zadzwoni jutro pojutrze czy jakiegoś konkretnego dnia. Kończyło się to tak, że to ja zrezygnowany dzwoniłem po 2-3 dniach od wyznaczonej daty, żeby dowiedzieć się co dzieje się z ubezpieczonym sprzętem. Na początku zostałem poinformowany , że laptop powinien wrócić do mnie w ciągu miesiąca, musiałem na niego czekać ponad 3 miesiące. Dodam jeszcze, że to drogi sprzęt za ok. 8000 którego potrzebowałem do pracy. Kolejnym minusem był kontakt e-mailowy. W trakcie realizacji mojego ubezpieczenia zostałem poproszony o przesłanie skanu umowy. Dla mnie nie był to żaden problem i zrobiłem to jeszcze tego samego dnia. Przez 2 kolejne dni 0 kontaktu. Po telefonie z mojej strony usłyszałem, że mój e-mail dotarł bez załączników. Identyczna sytuacja miała miejsce jeszcze 3 razy. I dopiero po ponad tygodniu zmagań ktoś z infolinii poinformował mnie, że dobrze by było gdyby załączniki miały mniej niż 1mb ponieważ inaczej nie da się ich otworzyć/nie docierają do nich. Kolejnym minusem był sam naprawiony laptop. Klawiatura wymagała wymiany. Została jednak wymieniona na o wiele tańszy odpowiednik z innymi właściwościami. Jednak według firmy ubezpieczającej ten tańszy odpowiednik był warty więcej niż oryginalna klawiatura... Na sam koniec został oczywiście kurier. Dostałem informację, że mój laptop został naprawiony i wysłany kurierem. naturalne mi się wydawało, że w takim wypadku powinienem dostać nr. paczki lub kontakt do kuriera, żeby mieć możliwość ustalenia godziny odbioru lub przynajmniej wiedzieć, kiedy paczka będzie dostarczona. Informacje te oczywiście dostałem ale pewnie po tym co już napisałem nikt nie zdziwi się jeśli powiem, że dotarły do mnie dopiero po kurierze? Dodatkowo na paczce był mój telefon kontaktowy, moje dane i mój adres. Paczka jednak została odebrana przez moją mamę. Która wieczorem zdziwiona zadzwoniła do mnie i poinformowała mnie o tym, że jakimś cudem coś zaadresowanego do mnie trafiło do jej pracy.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.