X
Uywamy plikw cookies, by uatwi korzystanie z naszego serwisu. Jeli nie chcesz, aby pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku,
zmie ustawienia swojej przegldarki. Wicej na temat naszej polityki prywatnoci znajdziesz tutaj.
Pole znajomemu| Forum
Forum opiekuj si:
Ekspert AXA ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyska

Maciej Lichoski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo
Regulamin

Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupi NNW oferowane przez szko
Tak, kupi mu indywidualn polis NNW
Tak, kupi NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze

Opinie o towarzystwie:

Mondial Assistance
Ocena: 2.63 (264 gosy)
Firma Mondial Assistance to towarzystwo ubezpieczeniowe powstae we Francji, które oferuje wycznie ubezpieczenia typu Assistance. W Polsce zawaro umow z kilkoma innymi firmami ubezpieczeniowymi, co powoduje, e za ich porednictwem wiadczy swoje usugi. W razie zdarzenia firma nie wypaca pienidzy, ale organizuje konkretn pomoc, jak rezerwacja hotelu, zorganizowanie lawety czy zapewnienie wsparcia psychologa.

Mondial Assistance dziaa na piciu kontynentach w 36 krajach caego wiata. To ogromne dowiadczenie, które pozwala realizowa usugi na najwyszym poziomie. Mona powiedzie, e w Polsce jest to swego rodzaju monopolista w zakresie wiadczenia usug typu assistance.

Oferta firmy bardzo czsto jest doczana do ofert ubezpiecze tradycyjnych, std pewnie wikszo osób ubezpieczonych miaa ju z ni kontakt.

Jeeli korzystalicie z usug Mondial Assistance to podzielcie si swoim dowiadczeniem. Takie wsparcie, relacja z pierwszej rki mog by bardzo pomocne dla innych. Podziel si swoj opini, a bym moe komu pomoesz. 

NIE POLECAM

2014-10-05 06:14 niedziela ~Phantos
Uwaam t firm za najgorsz z jak miaem do tej pory do czynienia. Ubezpieczyem w tej firmie laptop i musz powiedzie, e takiej obsugi si nie spodziewaem. Cay czas wystpoway jakie dodatkowe problemy, proszono mnie o cierpliwo i informowano, e konsultant zadzwoni jutro pojutrze czy jakiego konkretnego dnia. Koczyo si to tak, e to ja zrezygnowany dzwoniem po 2-3 dniach od wyznaczonej daty, eby dowiedzie si co dzieje si z ubezpieczonym sprztem. Na pocztku zostaem poinformowany , e laptop powinien wrci do mnie w cigu miesica, musiaem na niego czeka ponad 3 miesice. Dodam jeszcze, e to drogi sprzt za ok. 8000 ktrego potrzebowaem do pracy. Kolejnym minusem by kontakt e-mailowy. W trakcie realizacji mojego ubezpieczenia zostaem poproszony o przesanie skanu umowy. Dla mnie nie by to aden problem i zrobiem to jeszcze tego samego dnia. Przez 2 kolejne dni 0 kontaktu. Po telefonie z mojej strony usyszaem, e mj e-mail dotar bez zacznikw. Identyczna sytuacja miaa miejsce jeszcze 3 razy. I dopiero po ponad tygodniu zmaga kto z infolinii poinformowa mnie, e dobrze by byo gdyby zaczniki miay mniej ni 1mb poniewa inaczej nie da si ich otworzy/nie docieraj do nich. Kolejnym minusem by sam naprawiony laptop. Klawiatura wymagaa wymiany. Zostaa jednak wymieniona na o wiele taszy odpowiednik z innymi waciwociami. Jednak wedug firmy ubezpieczajcej ten taszy odpowiednik by warty wicej ni oryginalna klawiatura... Na sam koniec zosta oczywicie kurier. Dostaem informacj, e mj laptop zosta naprawiony i wysany kurierem. naturalne mi si wydawao, e w takim wypadku powinienem dosta nr. paczki lub kontakt do kuriera, eby mie moliwo ustalenia godziny odbioru lub przynajmniej wiedzie, kiedy paczka bdzie dostarczona. Informacje te oczywicie dostaem ale pewnie po tym co ju napisaem nikt nie zdziwi si jeli powiem, e dotary do mnie dopiero po kurierze? Dodatkowo na paczce by mj telefon kontaktowy, moje dane i mj adres. Paczka jednak zostaa odebrana przez moj mam. Ktra wieczorem zdziwiona zadzwonia do mnie i poinformowaa mnie o tym, e jakim cudem co zaadresowanego do mnie trafio do jej pracy.
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ycie, zdrowotne, nieruchomoci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsibiorcw, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ycie. Zamw ubezpieczenie na ycie, Korzyci z ubezpieczenia na ycie, Ceny ubezpiecze na ycie, Czym jest ubezpieczenie na ycie? Oblicz skadk ubezpieczenia na ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpiecze Ochronnych - zabezpiecz Twoje ycie i zdrowie. Ranking Ubezpiecze Oszczdnociowych - oszczdzaj na emerytur. Na co zwrci uwag wybierajc polis na ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamw ubezpieczenie nieruchomoci u 5 agentw lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypenij formularz, oblicz skadk i kup polis. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz skadk ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porwnaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daj Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojay po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porwnaj ubezpieczenia podry online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - podrne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porwnaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porwnaj produkty bankowe i sprawd ranking kredytw gotwkowych oraz ranking kredytw hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.