X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

PKO Życie TU S.A.
Ocena: 2.68 (154 głosy)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Polska Kasa Oszczędności Towarzystwo Ubezpieczeniowe to firma ubezpieczeniowa, która swoje korzenie ma w banku PKO S.A. Specjalizuje się w oferowaniu ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Powstała na bazie instytucji finansowej innego typu niż ubezpieczenia. Czy takie podstawy są źródłem pozytywnych opinii klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością PKO TU w roku 2018 wyniosła 19, co daje 0,2% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg. Wobec innych towarzystw ubezpieczeniowych nie jest to wysoki wynik.
 
Dobre ubezpieczenie na życie powinno być starannie wybrane. Nie można podejmować tej decyzji zbyt pochopnie. Najlepiej, jeżeli poprzedzone jest ono wcześniejszym porównaniem. Właśnie dlatego warto zestawić ofertę PKO TU z ofertą innych towarzystw ubezpieczeniowych, by wybrać to, co jest najlepsze.
 
Również ważne są opinie dotychczasowych klientów danego towarzystwa. Dzielenie się opiniami może być niezwykle pomocne szczególnie tym, którzy się dopiero zastanawiają nad zawarciem umowy ubezpieczenia. Jeżeli więc masz doświadczenie z PKO TU, to podziel się opinią. To bardzo ważne. 
Odpowiedzi: 70
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.