X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Polskie Towarzystwo Reasekuracji
Ocena: 1.77 (48 głosów)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Polskie Towarzystwo Reasekuracji to firma, która działa na rynku ubezpieczeniowo – reasekuracyjnym. Obecna jest na nim od roku 1996. działalność reasekuracyjna prowadzona jest obecnie na 30 rynkach. W portfelu firmy znajduje się ponad 200 podmiotów gospodarczych.
 
Firma specjalizuje się w różnorodnych formach ubezpieczenia i reasekuracji. Pośród obszarów działania znajdują się między innymi: ryzyka majątkowe i inżynieryjne, ryzyka morskie i cargo, ryzyka OC, ryzyka NNW, ryzyka rolne i terroryzm. To dość szeroki zakres ochrony, który odgrywa istotne znacznie w zapewnianiu bezpieczeństwa kluczowym klientom firmy.
 
Polskie Towarzystwo Reasekuracji nieustannie rozwija swoją działalność, co powoduje, że zarówno jakość jak i zakres oferty się zmienia. Warto jednak wiedzieć, że firma uzyskała też bardzo wysoką notę ratingową AM Best Financial Strength Rating. Jest to nota A-, opisywana jak Excellent.
 
W  związku z tym dość jednoznacznie wynika, że Polskie Towarzystwo Reasekuracji to bardzo dobry, odpowiedzialny i godny zaufania partner biznesowy. 
Odpowiedzi: 23
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.