X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA
Ocena: 2.23 (195 głosów)

SIGNAL IDUNA NIELUDZKIE TRAKTOWANIE CZŁOWIEKA TO POWINNO BYĆ ICH MOTTO !!

2010-07-31 00:56 sobota ~Elżbieta
Witam, byłam w Bułgarii droga trwała 26godz.,po spuchniętych nogach dostałam zapalenie żył i skrzep na 3 cm.,wszystkie papiery i rachunki wysłałam jednak lekarz orzekł iż najbezpieczniejszy będzie powrót do kraju samolotem i nie widzi innej możliwości ze względów na możliwość zatoru!Signal Iduna odmówiła pomocy rzekomo choruję od lat na żylaki o czy nie wiem i moi lekarze też!Co jest śmieszne,bo w żadnej dokumentacji nie ma takiej wzmianki-nawet tej z Bułgarii od Profesora kardiologii! W dzień wyjazdu zaproponowali że mogę sama wrócić a dzieci może autokarem?(mam dwie córki 7lat i 13) i byłam jedynym opiekunem prawnym?Każdy dokument potwierdza nabyty w trakcie 26godz.,jazdy stan zapalny żył co jest wynikiem opuchniętych nóg, a nie wskazuje na żadne choroby przewlekłe!!Podkreślam iż lekarze Bułgarscy nie wyrazili zgody na taki transport tylko samolot bo jest to najkrótsza droga i nie obciąża żył,(w między czasie musiałam dostać zastrzyk tylko gdzie na cpn?Jeżeli jechała bym autokarem) w desperacji chciałam wrócić z wycieczką jednak Signal Iduna bała się że może mi coś się stać w autokarze i zmuszała mnie do wysłania pisma natychmiast że ponoszę odpowiedzialność za siebie po drodze,miałam przyfrunąć?Zostawili mnie jak bezpańskiego psa z dwójką dzieci na środku holu hotelowego!Szantażowali mnie, wpierali chorobę przewlekłą,mam 34lata i żadnych żylaków-SIGNAL IDUNA- NIELUDZKIE TRAKTOWANIE CZŁOWIEKA-to ich motto!W końcu na swój koszt wróciłam z dziećmi,teraz idę do sądu!!!
  • 2015-01-22 10:19 czwartek ~drab | [+] odpowiedz
    Przeczytane w prasie: Pani Julia miała wypadek na nartach w Austrii, a jej ubezpieczyciel, Signal Iduna, nie chce pokryć kosztów szkody. Polka była ubezpieczona w Signal Idunie na 25 tys. euro. ... czytaj dalej »
  • 2010-08-12 00:14 czwartek ~elorap | [+] odpowiedz
    Jeden z nielicznych ktory z umowy usnal odszkodowanie za zwichniecie stawu skokowego powod? Za czesto sie zdarza. Zapomnieli ze jest to bardziej uciazliwe niz niejedno zlamanie. Zycze calemu zarzadowi... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.