X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SKANDIA
Ocena: 2.58 (225 głosów)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Firma ubezpieczeniowa Skandia ma swoje korzenie w Szwecji. Została utworzona w roku 1855, co powoduje, że jest towarzystwem z ogromnymi tradycjami i doświadczeniem wielu zmian i innowacji, które na przestrzeni tak długiego okresu funkcjonowania, pojawiały się nie raz.
 
Firma kojarzona jest z solidnością, stabilnością i bezpieczeństwem, co bardzo dobrze wróży klientom, którzy chcieliby rozpocząć swoją współpracę ze Skandia. Na uwagę zasługuje fakt, że mimo szwedzkich korzeni, firma w 90% zlokalizowana jest już poza krajem, z którego pochodzi. Na terenie Szwecji pozostało jedynie wspomniane 10% firmy.
 
Firma Skandia specjalizuje się w różnorodnych ubezpieczeniach oraz programach oszczędnościowych. Oferuje klientom własne długoterminowe plany inwestycyjne, które wytworzyła na bazie wielu lat doświadczenia.
 
Przed ostatecznym związaniem się z firma Skandia, warto porównać jej propozycje z propozycjami innych firm ubezpieczeniowych. Takie porównanie da pełny obraz sytuacji.
 
Bardzo cenne są również opinie osób, które już współpracowały z firmą Skandia. Dlatego też, jeżeli masz jakieś doświadczenie z tym towarzystwem, podziel się swoją opinią. Napisz, jak ich oceniasz i dlaczego. Taka bezpośrednia relacja to najlepsze źródło informacji. 
Odpowiedzi: 216
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.