X
Uywamy plikw cookies, by uatwi korzystanie z naszego serwisu. Jeli nie chcesz, aby pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku,
zmie ustawienia swojej przegldarki. Wicej na temat naszej polityki prywatnoci znajdziesz tutaj.
Pole znajomemu| Forum
Forum opiekuj si:
Ekspert AXA ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyska

Maciej Lichoski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo
Regulamin

Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupi NNW oferowane przez szko
Tak, kupi mu indywidualn polis NNW
Tak, kupi NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze

Opinie o towarzystwie:

TUW
Ocena: 2.65 (507 gosw)
Towarzystwo Ubezpiecze Wzajemnych to firma ubezpieczeniowa, która oferuje produkty majtkowe. Na rynku polskim jest obecna ju od bardzo wielu lat, a to powoduje, e ubezpieczya ju wielu Polaków. Tak due grono klientów to szansa na uzyskanie obiektywnej opinii na temat funkcjonowania towarzystwa.

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi raport, z którego wynika, e liczba wniosków kierowanych do niego w zwizku z dziaalnoci TUW w roku 2018 wyniosa 228, co daje 2,7% wszystkich skadanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie klientów to najlepsze ródo informacji na temat funkcjonowania i dziaania danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Poznajc dowiadczenia klientów TUW mona dowiedzie si, jak wyglda likwidacja szkód czy wsparcie posprzedaowe klientów.

Jeeli jeste lub bye klientem towarzystwa TUW to podziel si z nami swoj opini. By moe Twoje dowiadczenia pomog w podjciu waciwej decyzji innym ubezpieczonym lub przyszym ubezpieczonym. 

Szukam poszkodowanych lub oszukanych przez TUW

2016-12-19 21:51 poniedziaek ~Bartek
Mam nieszczcie posiada ubezpieczenie OC,AC itp. w TUW. W maju miaem szkod, zgosiem j z AC. Najpierw zgosiem szkod przez ich infolini. Wszystko adnie, piknie. Przyjecha rzeczoznawca (wysany przez TUW), wszystko sfotografowa, opisa, cae auto przelecia miernikiem. Nie chcieli jednak (mimo wczeniejszego przyjcia na infolinii jako 1 szkoda) zakwalifikowa tego jako 1 zdarzenie i chcieli rozbi na 2 osobne szkody. Kaza jednak napisa odwoanie. Po 30 dniach oczywicie nie dali mi odpowiedzi bo stwierdzili, e nie przyjmuj reklamacji skadanych mailowo (mimo, i rzeczoznawca tak kaza to zoy, a take pracownica ich biura we Wrocawiu!). Wic ju tu celowo wprowadzaj klienta w bd. Poprosiem wic Rzecznika Finansowego o interwencj. W midzyczasie umwiem napraw w warsztacie (bezgotwkowo). TUW w porozumieniu z warsztatem, zwikszy zakres naprawy (m.in. wymiana zderzaka i lamp, a wczeniej dali malowanie i wymian samego uchwytu lampy). Naprawiono mi przd, a bok pozosta do wyjanienia. Ku mojemu zdziwieniu, po 2 miesicach od naprawy przodu, dostaem od nich pismo, e ich zdaniem niesusznie wypacili warsztatowi pienidze bo ich zdaniem, szkoda bya w momencie zawarcia umowy. Szkody oczywicie nie byo, co potwierdza nawet osoba niezalena - pracownica biura ubezpiecze gdzie ubezpieczaem samochd. Szkody nie wida ani na zdjciach (oni twierdz, e j widz, a to jest brud i nieg) ani w rzeczywistoci. Pan H. z Wrocawia, powiedzia jednak, e mam si tym nie przejmowa gdy to ich pomyka i nie bd za nic paci. Kaza odstawia auto na warsztat i robi bok, jednak pod tym samym numerem szkody. Pomylaem, super. Odstawiem auto na ogldziny boku w czwartek. W poniedziaek warsztat dzwoni do mnie z informacj, e TUW nie chce si zgodzi na pokrycie kosztw naprawy boku. Zadzwoniem wic do TUW we Wrocawiu z prob o wyjanienia. Pracownik powiedzia, e za kilka minut przele mi maila. No i wysa. Przedsdowe wezwanie do zapaty za napraw przodu. PARODIA. Na nic nie zday si odwoania, interwencja firmy przez ktr wykupiem polis, zapewnienia pracownikw tej firmy, e adnej szkody nie byo wczeniej. TUW idzie w zaparte. W zwizku z tym, zamierzam ich pozwa do sdu. Zapac wwczas i za napraw i za mj zmarnowany czas wraz ze stratami moralnymi zwizanymi z ca t sytuacj. Moe to ich czego nauczy. Czy kto mia podobny przypadek do mojego, e TUW nagle zmienia zdanie i nakazuje zwrot za napraw? Trzeba by zaoy zbiorowy pozew. Syszaem, e niedawno inne towarzystwo zrobio podobnie. Znalazy si 3 osoby z podobnym przypadkiem, skrzykny si, zoyy pozew zbiorowy i dostali adne odszkodowania. Jeli kto jest chtny do podjcia tematu, prosz o kontakt na maila: bartlomiejc@o2.pl
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ycie, zdrowotne, nieruchomoci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsibiorcw, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ycie. Zamw ubezpieczenie na ycie, Korzyci z ubezpieczenia na ycie, Ceny ubezpiecze na ycie, Czym jest ubezpieczenie na ycie? Oblicz skadk ubezpieczenia na ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpiecze Ochronnych - zabezpiecz Twoje ycie i zdrowie. Ranking Ubezpiecze Oszczdnociowych - oszczdzaj na emerytur. Na co zwrci uwag wybierajc polis na ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamw ubezpieczenie nieruchomoci u 5 agentw lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypenij formularz, oblicz skadk i kup polis. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz skadk ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porwnaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daj Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojay po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porwnaj ubezpieczenia podry online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - podrne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porwnaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porwnaj produkty bankowe i sprawd ranking kredytw gotwkowych oraz ranking kredytw hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.