X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Najczęstsze problemy związane z likwidacją szkód komunikacyjnych i skuteczne sposoby ich uniknięcia
2012-03-27 10:36 wtorek

PL

2012-11-14 17:49 środa ~PL
Bardzo prawdziwy tekst, 80% przedłużających się wypłat wynika z winy poszkodowanych, ponieważ zapominają dostarczyć dokumenty. Jeżeli chodzi o likwidację do 30 dni z OC owszem powinna być informacja, albo kwota bezsporna, maksymalny czas to 90 dni, ale może być i tak dłuższy jeżeli sprawa jest zawiła, ale wtedy ZU musi informować KNF itd. Poszkodowany zawsze powinien zapytać czy na pewno dostarczył wszystkie konieczne do likwidacji szkody dokumenty. Nie zgodze się, że infolinia jest zła itd. Od likwidowania jest likwidator i nie on ma rozmawiać z klientem, jakby tak było to szkoda byłaby likwidowana 3 razy dłużej. Jeżeli pytamy i dobrze słuchamy to wszystkiego się dowiemy. Ogólnie z tym jest problem, a jeżeli dojdzie do tego stres to i tak nic nie rozumiemy, pomijając fakt, że świadomość ubezpieczeniowa POLAKÓW jest żadna. Pani artykuł może uświadomi troszeczkę społeczeństwo.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.