X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Samobójstwo a wypłata odszkodowania
2008-05-08 10:59 czwartek
Odpowiedzi: 5
 • 2016-04-28 19:54 czwartek ~maga1 | [+] odpowiedz
  Pomóżcie!!! Chodzi o moje ubezpieczenie w PZU - indywidualne kontynuowane grupowe typ D. W ogólnych warunkach ubezpieczenia nie ma wyłączeń z tytułu samobójstwa teścia. Czy wypłacą mnie i mojemu mężow... czytaj dalej »
 • 2015-09-28 13:21 poniedziałek ~kamila | [+] odpowiedz
  Moj mąż popełnił samobójstwo zostawił mnie sama z 2.8 miesięczny synkiem UNIKA NIE CHCE MI WYPLACIC ODSZKODAOWANIA ANI Z MOJEJ ANI Z MMĘŻA POLOSY 4 LATA JA OPLACAMY CZY JEST PRAWO ze odzyskał coś z po... czytaj dalej »
 • 2012-03-06 15:12 wtorek ~mbr | [+] odpowiedz
  Teść popełnił samobójtwo ,ja mam wykupione ubezoieczenie w PZU dodoatkowe czy w związku z tym że było to samobójstwo mogę dostać ze swojego ubezpieczenia odszkodowanie ?
 • 2012-01-24 17:27 wtorek ~Pan i Władca | [+] odpowiedz
  Nad tekstem pisze w okresie po 2 latach, a w tekście pisze do 2 lat od zawarcia, to jak w końcu to jest, co za strona że ma błędy, czy to wogóle wiarygodne???
 • 2010-12-10 09:21 piątek ~Joanna | [+] odpowiedz
  j.w.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.