X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczenia komunikacyjne - kruczki, haczyki i niejasne zapisy w OWU
2009-12-02 13:31 środa
Odpowiedzi: 5
 • 2016-07-25 13:52 poniedziałek ~Janek45 | [+] odpowiedz
  Teraz jeszcze ubezpieczyciele próbują jakimiś chorymi zapisami w swoich umowach migać się od obowiązku zwrócenia pieniążków za samochód z OC sprawcy. A tu niespodzianka, bo to wymagane prawnie. Pożycz... czytaj dalej »
 • 2016-01-16 17:40 sobota ~Take Care | [+] odpowiedz
  Jeśli miałeś wypadek w ciągu ostatnich 3 lat i otrzymane odszkodowanie nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące i nie masz też czasu lub ochoty kierować sprawy do sądu, czekać miesiącami na jej wynik... czytaj dalej »
 • 2014-08-21 20:28 czwartek ~czekający | [+] odpowiedz
  ciekawe jak długo będę czekać na zatwierdzenie przez interrisk kalkulacji ASO
 • 2014-05-30 13:28 piątek ~olmk | [+] odpowiedz
  Ubezpieczyciel ma 30 dni na wypłacenie BEZSPORNEJ SUMY ODSZKODOWANIA a to już inna para kaloszy. Okres ten liczy się od daty zgłoszenia szkody. Portal zajmujący się ubezpieczeniami powinien rzeteln... czytaj dalej »
 • 2014-04-04 14:58 piątek ~*** | [+] odpowiedz
  czy na pewno od powstania, a może od powzięcia informacji
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.