X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Generali Życie: najdynamiczniej w 2009 r.

2010-05-14 08:12 piątek
W majowym wydaniu miesięcznik ekonomiczny „Home & Market" opublikował Ranking Towarzystw Ubezpieczeniowych. Badanie przeprowadzone w oparciu  o wyniki w poszczególnych liniach biznesu,  ukazuje jak Ubezpieczyciele radzili sobie w roku 2009 z uwzględnieniem okresu bessy. W kategorii Najdynamiczniejsze Towarzystwo Ubezpieczeniowe ze składką powyżej 1 mld zł zwyciężyła spółka Generali Życie. 

Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, iż wśród największych ubezpieczycieli zaledwie pięć firm zanotowało wzrost składki przypisanej brutto w 2009 r. w stosunku do roku 2008.

Generali Życie w roku 2009 wykazało dynamikę przychodów na wysokim poziomie - przyrost składki z 792 mln zł w 2008 r. do 1,2 mld zł w 2009 r. - doskonale radząc sobie na polskim rynku, pomimo niesprzyjających warunków makroekonomicznych i panujących na nim trendów spadkowych.

W kategorii Najdynamiczniejsze Towarzystwo Ubezpieczeniowe ze składką powyżej 500 mln zł spółka Generali Życie znalazła się na medalowym drugim miejscu.

Kontakt:

Paweł Wróbel
rzecznik prasowy
pawel.wrobel@generali.pl
Grupa Generali
ul.: Postępu 15 B
02-676 Warszawa
tel.: - centrala Generali
mobile: +48 510 000 920
fax: (+48 22) 543 08 94

Informacja prasowa Generali z dnia 12.05.2010 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.