X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 42 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Agent Ubezpieczeniowy Małgorzata Cegiełkowska:

Numer KNF: 11133605/A
ul. J. Bema 60 A, 01-225 Warszawa, 01-225 Warszawa, woj. mazowieckie
e-mail: napisz wiadomość
tel. 0-60...(pokaż numer)2 264 478; 22-337 78 33
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)
http://agent-doradca.pl/

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA
- AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia NNW
- Ubezpieczenia inwestycyjne
- Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje o ofercie:
Pracuję w Commercial Union od 1998 roku. Obecnie obsługuję 1300 polis; jestem doradcą ok. 800 klientów indywidualnych oraz ok. 30 firm.
Przez 10 lat mojej kariery zawodowej zdobyłam tytuł Specjalisty CU; od roku 2007 posiadam tytuł Agenta Lidera, od 2002 r. corocznie otrzymuję nominację członkostwa MDRT (The Million Dollar Round Table -> ogólnoświatowego elitarnego stowarzyszenia, które zrzesza 1% największych profesjonalistów z branży doradztwa ubezpieczeniowego na świecie).

Inne dodatkowe informacje:
Zapraszam na spotkanie, na którym porozmawiamy o Twoich potrzebach ubezpieczeniowych i sporządzimy adekwatną do nich kwotację.
Dla osób zainteresowanych ubezpieczeniem na życie/zdrowie polecam Nową Perspektywę, która jest polisą rodzinną o charakterze ochronno-inwestycyjnym.
Zachęcam do zawierania 3-letnich polis mieszkaniowych, gdzie w ostatnim roku ubezpieczenia składka jest niemal 50% niższa, a nasza Firma honoruje zniżki z poprzedniego towarzystwa. Dodatkowym atutem są posiadane przeze mnie specjalne pełnomocnictwa VIP, skutkujące znacznymi rabatami w ubezpieczeniach majątkowych.
Dla właścicieli i pracowników Firm oferuję korzystne programy ubezpieczeniowo-inwestycyjne, polecając przy tym ubezpieczenie majątku Firmy o bardzo szerokim zakresie ochrony.
Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową z nadzieją, iż zaowocuje to możliwością nawiązania nowych kontaktów z Wami, potencjalnymi klientami, oczekującymi wsparcia w zakresie ubezpieczeń oraz inwestycji.

Jeszcze nie znalazłeś polisy komunikacyjnej dla siebie? Zobacz oferty ubezpieczeń w Warszawa. Aby to zrobić zapytaj agenta ubezpieczeniowego: Agent Ubezpieczeniowy Małgorzata Cegiełkowska w Twojej miejscowości lub sprawdź nasze porównywarki ubezpieczeń i kup wybraną polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Towrzystw Ubezpieczeniowych - dzięki łatwemu porównaniu szybko znajdziesz ochronę dla mieszkania, auta, na wakacje czy na życie w najniższej cenie!
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.