X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 14 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Agent ubezpieczeniowy Jerzy Markulis - ubezpieczyciel mobilny.:

Numer KNF: 11235722/A
ul. ul. Mickiewicza 63, 01-625 Warszawa, woj. mazowieckie
Godziny pracy: 9-18
e-mail: napisz wiadomość
tel. 8848...(pokaż numer)88523
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- MetLife TUnŻiR S.A

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia inwestycyjne
- OFE

Dodatkowe informacje o ofercie:
Profesjonalnie obsługuję klientów indywidualnych i klientów VIP.
Zabezpieczam zastąpienie dochodu w różnych sytuacjach i scenariuszach życia. Zapraszam na przystępną i zrozumiałą analizę potrzeb, która pozwoli wspólnie dobrać odpowiedni produkt do obecnej i przyszłej sytuacji życiowej. Zadzwoń na numer 884 888 523.

Inne dodatkowe informacje:
Oferuję:
Ubezpieczenia na życie zabezpieczające bliskich jak i na potrzeby zabezpieczenia kredytów,
Ubezpieczenia na życie i dożycie ze zwrotem składki w formie jednorazowej wypłaty lub prywatnej emerytury,
Ubezpieczenia wypadkowe i zdrowotne ( nowotwory, groźne choroby oraz pobyt w szpitalu).
Wspólne ubezpieczenia zdrowotne dla małżeństw, związków partnerskich i dzieci.

Jeszcze nie znalazłeś polisy komunikacyjnej, na życie dla siebie? Sprawdź oferty ubezpieczeń w Warszawa. Aby to zrobić skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym: Agent ubezpieczeniowy Jerzy Markulis - ubezpieczyciel mobilny. w Twojej okolicy lub wykorzystaj funkcjonalne porównywarki ubezpieczeń i wypróbuj dopasowaną polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Towarzystw Ubezpieczeniowych - dzięki łatwemu porównaniu szybko znajdziesz ochronę finansową dla budynku w budowie, samochodu, na wypoczynek czy na życie w atrakcyjnej cenie!.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.