X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 14 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Agent ubezpieczeniowy Magdalena Rajska Aviva Warszawa Wawer:

Numer KNF: 314836
ul. Podkowy 120/4, 04-937 Warszawa, woj. mazowieckie
Godziny pracy: 9-20
e-mail: napisz wiadomość
tel. +48 ...(pokaż numer)602 696 777
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)
http://https://www.aviva.pl/agent/314836/

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA
- AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia NNW

Dodatkowe informacje o ofercie:
Specjalizuję się w indywidualnych i grupowych ubezpieczeniach na życie, Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK) oraz ubezpieczeniach nieruchomości prywatnych. Opracowuję plany oszczędnościowe i emerytalne oraz plany posagowe dla dzieci.

Inne dodatkowe informacje:
Jestem związana z branżą finansową od ponad 20 lat. Pomagam moim Klientom, służąc im doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami z zakresu rynku finansowego oraz ubezpieczeniowego.
O mojej współpracy z AVIVĄ zadecydowała nie tylko uznana w Polsce i na świecie marka, ale przede wszystkim bardzo ciekawa i korzystna dla moich Klientów oferta.
Ubezpieczenia były dla mnie naturalną drogą zawodową i wierzę, że rozmawiając z moimi Klientami umożliwiam im wybór najlepszych na rynku rozwiązań i podjęcie świadomych decyzji. Pasjonuję się swoją pracą i największą przyjemność czerpię ze spotkań z moimi Klientami.
Serdecznie zapraszam na spotkanie ze mną i rozmowę o tym co dla Państwa jest najważniejsze.

Jeszcze nie znalazłeś polisy mieszkaniowej na życie dla siebie? Skorzystaj z oferty ubezpieczeń w Warszawa. Dlatego wybierz kontakt do doradcy ubezpieczeniowego: Agent ubezpieczeniowy Magdalena Rajska Aviva Warszawa Wawer w Twojej miejscowości lub sprawdź nasze porównywarki ubezpieczeń i zamów wybraną polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Ubezpieczycieli - dzięki prostemu porównaniu szybko znajdziesz ochronę finansową dla mieszkania, pojazdu, na wypoczynek czy na życie w korzystnej cenie!.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.