X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót
Oddział Regionalny w Krakowie
Dane adresowe:
ul. Bratysławska 1 A
30-201 Kraków
tel. (012) 618 94 00, 618 94 10;fax (012) 633 60 76

Zasięg terytorialny:
Gmina Alwernia;Gmina Biskupice;Gmina Babice;Gmina Chrzanów;Gmina Czernichów;Gmina Gdów;Gmina Gołcza;Gmina Iwanowice;Gmina Jerzmanowice;
Gmina Kłaj;Gmina Kocmyrzów - Luborzyca;Gmina Kraków – Krowodrza;Gmina Kraków – Nowa Huta;Gmina Kraków – Podgórze;
Gmina Kraków – Śródmieście;Gmina Krzeszowice;Gmina Libiąż;Gmina Liszki;Gmina Michałowice;Gmina Mogilany;Gmina Niepołomice;Gmina Skała;GminaSkawina;
Gmina Słomniki;Gmina Sułoszowa;Gmina Świątniki Górne;Gmina Trzebinia;Gmina Wieliczka;Gmina Wielka Wieś;Gmina Zabierzów;Gmina Zielonki;
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.