X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 41 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

„Twoje Casco” w UNIQA

2010-02-03 09:49 środa
UNIQA wprowadziła innowacyjne ubezpieczenie „Twoje Casco". Produkt pozwala Klientom  samodzielnie decydować o cenie ubezpieczenia Auto Casco, w zależności od wysokości udziału własnego.

„Twoje Casco" UNIQA jest pierwszym i jedynym produktem ubezpieczeniowym tego typu na polskim rynku. Pozwala uzyskać dodatkową zniżkę składki w wysokości nawet do 65% przy niezmienionym, szerokim zakresie ubezpieczenia. Analogicznie jak w ubezpieczeniu Auto Casco UNIQA, w ramach którego został utworzony, produkt gwarantuje ochronę pojazdu od uszkodzenia przez osoby trzecie i zdarzenia losowe, od zderzenia czy kradzieży. W praktyce, Klient ma możliwość wprowadzenia do umowy ubezpieczenia szerokiego wachlarza opcji udziału własnego (w przedziale od 1000 zł do 5000 zł) i tym samym dostosowania wysokości składki do własnych potrzeb i oczekiwań.

„Twoje Casco" jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby Klientów, którzy coraz częściej poszukują elastycznych rozwiązań, gwarantujących indywidualne podejście do ich wymagań. Nasz nowy produkt powinien spotkać się ze szczególnym zainteresowaniem osób poszukujących najtańszej oferty o najszerszym zakresie ochrony. - podsumowuje Marek Dmytryk, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych w UNIQA.

Kontakt:

Anna Skusiewicz
PR Manager
Grupa Ubezpieczeniowa UNIQA Polska
anna.skusiewicz@uniqa.pl
tel.: 426344766
ul.: Gdańska 132
90-520 Łódź

Informacja prasowa UNIQA z dnia 02.02.2010 r.


 
   
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
 • 2010-02-03 16:21 środa ~kol | [+] odpowiedz
  gdzie generalnie uniqa nie jest zbyt tania delikatnie powiedzmy
 • ???
  2010-02-03 10:45 środa ~beakas | [+] odpowiedz
  Zastanawiam się, po co komu takie casco z udziałem własnym 5000 zł... Ciekawe, czy taki klient rozumie, za co w takim przypadku płaci składkę i kiedy dostanie jakąkolwiek wypłatę. Nic, tylko nabija... czytaj dalej »
Najczęściej kradzione
 • VOLKSWAGEN PASSAT
 • VOLKSWAGEN GOLF
 • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przejęcie długu - jest operacją w wyniku, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.