X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 3 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

ERGO Hestia rozdaje ubezpieczenia

2010-02-02 08:16 wtorek
Po raz pierwszy w Polsce firma zdecydowała się na przygotowanie bezpłatnej "próbki" ubezpieczenia assistance. Może z niej skorzystać każdy, bez żadnych opłat.

Do tygodnika „Newsweek” (01.02) i marcowego numeru miesięcznika „Twój Styl” jest dołączona bezpłatna 30-dniowa próbka ochrony ubezpieczeniowej assistance domowego i medycznego. Dzięki niej, posiadacze próbki będą mieli dostęp do jednej wybranej usługi specjalisty w przypadku szkody, awarii czy nagłego zachorowania.

W ramach promocji można skorzystać z pomocy:
 • lekarza,
 • hydraulika,
 • ślusarza,
 • elektryka,
 • szklarza,
 • elektronika,
 • informatyka.

Trzy kroki do zdobycia darmowego ubezpieczenia:
 1. Zdobyć kartę „Twoja Darmowa Próbka Assistance” wklejoną do tygodnika „Newsweek” i miesięcznika „Twój Styl”.
 2. Zarejestrować się na stronie www.promocja.hestia.pl i odebrać e-maila potwierdzającego aktywację usługi.
 3. W przypadku chęci skorzystania z usługi assistance, zadzwonic na infolinię i czekać na specjalistę.
 

KOMENTARZ

Katarzyna Śliwińska, Dyrektor Biura Marketingu i PR ERGO Hestii:

ERGO Hestia to firma, która kojarzy się z wysokim standardem obsługi klienta - obok najbardziej docenianej likwidacji szkód, naszym wyróżnikiem jest ochrona assistance. Nasi klienci nie muszą się martwić, gdy nagle zachoruje dziecko, gdy mają awarię hydrauliczną, zatnie im się zamek czy stłucze okno -  w takich wypadkach zapewniamy szybką bezpłatną pomoc specjalisty. Co ważne, nie jest to traktowane jako szkoda ubezpieczeniowa, klient nie traci z tego tytułu zniżek.

Próbka rozdawana za pośrednictwem prasy ma pokazać klientom jak działa mechanizm assistance, udowodnić wysoką jakość naszych usług i zachęcić do zawarcia ubezpieczenia w ERGO Hestii. Akcja wymagała długotrwałych przygotowań i mamy świadomość, że ma pionierski charakter. Z tego też powodu nie dysponowaliśmy rzetelnymi odnośnikami statystycznymi dotyczącymi spodziewanej skali odzewu klientów na akcję - jesteśmy jednak przygotowani na obsłużenie każdego klienta, który się zaloguje na stronie promocji.

Kontakt:

Joanna Kitowska
Rzecznik Prasowy
e-mail: joanna.kitowska@hestia.pl
Grupa Ergo Hestia
ul.: Hestii 1
81-730 Sopot
tel.: +58 555 66 65
mobile: +48 508 04 66 65

Grzegorz Blachowski
Rzecznik Prasowy
e-mail: grzegorz.blachowski@hestia.pl
Grupa Ergo Hestia
ul.: Hestii 1
81-731 Sopot
tel.: +58 559 41 81
mobile: +48 508 044 181

Informacja prasowa Hestii z dnia 01.02.2010 r.Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Najczęściej kradzione
 • VOLKSWAGEN PASSAT
 • VOLKSWAGEN GOLF
 • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ochrona tymczasowa - stosowana w ubezpieczeniach na życie, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.