X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 6 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Liberty Direct pokonuje złośliwości losu

2014-04-01 13:11 wtorek
Rusza II etap kampanii Liberty Direct promującej ubezpieczenia komunikacyjne. Tym razem ubezpieczyciel promuje ubezpieczenie Premium Assistance. Kampania jest elementem nowej strategii marketingowej Liberty Direct, w ramach której w kreacjach reklamowych pojawia się zabawny stworek personifikujący „złośliwość losu”.

W najnowszym spocie spuszcza on powietrze z kół oraz rozładowuje akumulator w samochodach, podczas gdy ich właściciele smacznie śpią. Działania te mają zwrócić uwagę odbiorców na zalety ubezpieczenia Assistance Premium, które zapewnia kierowcom natychmiastową pomoc między innymi w tego typu sytuacjach.Premium Assistance zapewnia kierowcom pomoc serwisową, informacyjną i medyczną w razie wypadku lub awarii pojazdu. Zapewnia naprawę lub holowanie samochodu do warsztatu wskazanego przez Klienta, pomoc w razie wypadku, dostarczenie paliwa lub pojazd zastępczy, a także odbiór pojazdu po naprawie. Obejmuje również przypadki awarii akumulatora, ogumienia, oświetlenia, zatrzaśnięcia kluczyków czy zatankowania złego paliwa.

Ponadto, jeśli ubezpieczony doznał obrażeń ciała i jego stan wymaga transportu medycznego - w ramach ubezpieczenia pokrywane są koszty transportu, hospitalizacji, przewozu do placówki medycznej. Ubezpieczenie Premium Assistance zapewnia też dodatkową pomoc: usługę prawnika i tłumacza czy opiekę na dziećmi. W Premium Assistance Liberty Direct oferuje jeden z najdłuższych odcinków holowania pojazdu – limit na takie holowanie może sięgać 600 złotych. Ubezpieczenie Premium Assistance obowiązuje w całej Europie. Polisa działa zarówno daleko, jak i w pobliżu miejsca zamieszkania (brak limitu kilometrów od miejsca zamieszkania).

Spoty pojawią się na antenie TVN, TVP oraz Polsatu, a także w kanałach tematycznych. Równocześnie firma prowadzi banerową kampanię w internecie. Za kreację odpowiada agencja Adsalt. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Havas Media.

Źródło: Liberty Direct


Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy - forma inwestowania kapitału w celu ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.