X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowe ubezpieczenie PZU AutoSzyba

2009-05-19 10:40 wtorek
Od początku maja br. PZU oferuje nowe ubezpieczenie PZU AutoSzyba. Zapewnia ono organizację oraz pokrycie kosztów naprawy lub wymiany uszkodzonej szyby czołowej, tylnej oraz bocznych w ubezpieczonym pojeździe.

Klienci posiadający to ubezpieczenie w przypadku zgłoszenia szkody polegającej na uszkodzeniu szyby nie stracą zniżki w AC. Nie ma też ryzyka, że wartość szkody nie przekroczy franszyzy i będą zmuszeni zapłacić za naprawę lub wymianę szyby z własnej kieszeni.

PZU AutoSzyba zapewnia ochronę szyb w pojeździe od wszystkich ryzyk. Daje też możliwość ubezpieczenia nie tylko samochodów osobowych, ale także pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony oraz autobusów. Zakres terytorialny ubezpieczenia obejmuje cały świat.

Suma ubezpieczenia w PZU AutoSzyba wynosi od 1.000 zł do 10.000 zł. Klienci są zwolnieni z udziału własnego w szkodach polegających na naprawie szyby oraz w przypadku pierwszej wymiany uszkodzonej szyby.

PZU AutoSzyba działa w ramach PZU Pomoc. Dzięki temu klienci mogą liczyć na bezgotówkowe rozliczenie szkody. Wystarczy telefonicznie zgłosić szkodę PZU Pomoc, a przedstawiciel PZU niezwłocznie skontaktuje się z klientem i ustali z nim miejsce oraz termin naprawy lub wymiany uszkodzonej szyby. Klient otrzyma też bezterminową gwarancję na zamontowaną szybę i wykonaną usługę.

Klienci posiadający w PZU inne ubezpieczenia komunikacyjne mogą skorzystać ze specjalnej oferty cenowej. W przypadku samochodu osobowego przy sumie ubezpieczenia 2.000 zł i AC w PZU SA cena PZU AutoSzyba wynosi rocznie 50 zł.

Stłuczone szyby załata PZU Pomoc

Ubezpieczenie szyby we wszystkich rodzajach samochodów, także ciężarowych to wciąż nowość na polskim rynku. Oferta PZU jest warta zainteresowania. Wymiana szyb wiąże się ze sporymi kosztami i większość umów ubezpieczeniowych nie zwraca kosztów takiej naprawy. W PZU za stosunkowo niewielkie pieniądze właściciel pojazdu nie musi się martwić o akty wandalizmu i inne nieprzewidziane zdarzenia. Ubezpieczyciel bardzo sprytnie połączył nową ofertę z ruszającym programem PZU Pomoc. Pojazdy naprawcze działające w ramach assistance szybko dotrą do kierowcy i wymienią mu szybę. Zwiększy to komfort zarówno kierowcy jak i samego ubezpieczyciela. W ten sposób PZU obniży znacząco koszty wymiany stłuczonej szyby i zareklamuje dodatkowo nową usługę assistance.

Źródło: PZU

JT
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Odstąpienie od umowy ubezpieczenia - każda osoba fizyczna ma prawo ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.