X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 12 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Rankomat.pl - Porównywarka ubezpieczeń nr 1 w Polsce

2022-01-18 10:20 wtorek
rankomat
Wyszukiwarka jest łatwa w obsłudze i intuicyjna, a szereg opcji filtrowania pozwala dopasować wyniki wyszukiwania do osobistych preferencji użytkownika.

Rankomat.pl – ranking najlepszych produktów ubezpieczeniowych i finansowych

 
Rankomat.pl koncentruje się na przedstawieniu Ci najlepszych ofert towarzystw ubezpieczeniowych, banków i operatorów telefonii komórkowej. Celowo piszemy o najlepszych ofertach, a nie najtańszych, ponieważ nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości produktu. Oczywiście, jeżeli szukasz najtańszych ubezpieczeń, polis i kredytów to w porównywarce szybko je odnajdziesz. 
 
Porównywarka rankomat.pl wyświetla zakres i cenę wybranej usługi oraz różne opcje dodatkowe, które możesz dobrać za dopłatą. Narzędzie jest obiektywne i bezstronne. Prezentując oferty, skupia się na suchych faktach, analizach i liczbach. W wyszukiwarce porównasz i kupisz:
  • Ubezpieczenie pojazdu
  • Ubezpieczenie na życie
  • Polisę turystyczną
  • Polisę mieszkania lub domu
  • Pożyczkę, kredyt albo lokatę
  • Telefon komórkowy w abonamencie, na kartę albo w tzw. MIX-ie
 

Jak wyszukać ubezpieczenie auta na rankomat.pl?

 
Aż 70% kierowców znajduje na rankomat.pl tańsze ubezpieczenie OC. Oprócz polis OC, porównywarka wyświetla m.in. oferty ubezpieczeń AC, NNW i Assistance. Zakup najkorzystniejszego ubezpieczenia poprzedza wypełnienie formularza. Podajesz w nim kilka najważniejszych informacji dotyczących pojazdu i właściciela auta. To na podstawie tych danych towarzystwa kalkulują wysokość składki. 
 
Na rankomat.pl znajdziesz oferty wielu ubezpieczycieli, w przystępnej formie – z ceną wybranej polisy oraz różnymi opcjami rozszerzeń. Po wytypowaniu najlepszej wg Ciebie oferty, możesz od razu kupić ubezpieczenie. Formalności dopełnisz przez internet, a polisę dostaniesz na e-maila. Z ubezpieczenia OC kupionego online możesz zrezygnować w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny.
 

Jak wyszukać polisę na życie na rankomat.pl?

 
Wybierając polisę na życie, możesz wybrać ubezpieczenie w razie zgonu albo innych nieszczęśliwych okoliczności (wypadku, choroby, inwalidztwa). Specyfika tego rodzaju ubezpieczenia wymaga podania w formularzu kilku informacji dotyczących Twojego życia osobistego. Zapewniamy, że każda przekazana poprzez porównywarkę informacja jest bezpieczna. 
 
W kalkulatorze należy podać sumę ubezpieczenia. Wiemy, że nieraz ciężko ją określić, dlatego klikając ikonkę znaku zapytania przy pozycji kwoty ubezpieczenia, rankomat.pl da Ci kilka porad, co wziąć pod uwagę szacując tę wartość. Po wypełnieniu formularza zobaczysz oferty, które możesz przefiltrować np. pod kątem częstotliwości opłacania składki. Wchodząc w napis Szczegóły oferty, rozwinie się strona, na której będą wypisane dokładne informacje dotyczące zakresu ochrony.
 

Jak wyszukać najlepsze ubezpieczenie turystyczne na rankomat.pl?

 
Polisa turystyczna skierowana jest do osób, które wyjeżdżają w podróż służbową albo na wypoczynek. Dlatego kalkulator wymaga podania danych takich jak kierunek (kontynent i państwo) oraz charakter wycieczki. Ubezpieczając się na wyjazd, podczas którego zamierzasz uprawiać niebezpieczne sporty, powinieneś zaznaczyć to w formularzu. Ubezpieczenie może obejmować kwestie związane z leczeniem, akcją ratunkową albo nieprzyjemnymi zdarzeniami, takimi jak np. zgubienie bagażu. 
 
Porównywarka wyświetli Ci oferty 11 towarzystw ubezpieczeniowych, obok cen polis zobaczysz zakres ubezpieczenia przedstawiony za pomocą krótkich haseł. Niektóre ubezpieczenia zawierają w pakiecie tzw. klauzulę alkoholową. Polisę turystyczną możesz kupić online nawet 1 dzień przed planowaną podróżą.
 

Jak wyszukać ubezpieczenie mieszkania na rankomat.pl?

 
Za pomocą rankomat.pl znajdziesz ubezpieczenie Twojego domu albo mieszkania. W porównywarce wyliczysz składkę ubezpieczenia nieruchomości o wartości nie mniejszej niż 10 tys. zł i nie większej niż 2 mln zł. Kalkulator wymaga podania informacji o nieruchomości i zakresie obowiązywania polisy. Wysokość składki zależy też np. od liczby osób zamieszkujących dom, czy zastosowanych zabezpieczeniach typu alarm, monitoring. 
 
Możesz porównać ubezpieczania wyłącznie murów i elementów stałych, jak i samego wyposażenia. Na rankomat.pl ubezpieczysz nieruchomość od kradzieży, zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych (np. powodzi). Wypełnienie formularza zajmie Ci najwyżej 3 minuty, a oferty towarzystw możesz dostać mailem lub za pomocą Messengera.
 

Jak znaleźć telefon w abonamencie lub bez na rankomat.pl?

 
Kalkulator rankomat.pl umożliwia znalezienie najkorzystniejszej oferty sieci komórkowej. Wyszukiwarka porównuje pakiety na abonament z telefonem lub bez, na kartę prepaid albo w MIX-ie. Osoby poszukujące konkretnego modelu telefonu mogą zaznaczyć to w formularzu. Dzięki temu, już po 2 minutach mogą one przeglądać oferty wszystkich operatorów, u których wybrany model aparatu jest dostępny. 
 
W porównywarce można zaznaczyć oczekiwaną liczbę minut w abonamencie czy gigabajtów na użytek internetu w telefonie. Dlatego wyniki wyszukiwania spośród 700 pakietów różnych operatorów zawsze dostosowane są do potrzeb i oczekiwań użytkownika porównywarki. Wyszukiwarka jest zintegrowana z systemami firm telekomunikacyjnych, zatem wyświetla aktualne promocje i rabaty.
 

Jak wyszukać pożyczkę lub lokatę na rankomat.pl?

 
Na rankomat.finanse.pl znajdziesz najlepsze oferty pożyczek, kredytów, lokat i kont osobistych. Rankomat współpracuje z 17 bankami, które w swojej ofercie mają kredyty gotówkowe, samochodowe i hipoteczne. Pierwszym krokiem do otrzymania kredytu jest wypełnienie prostego formularza. Narzędzie przeanalizuje wybrane przez Ciebie parametry i wyświetli zestawienie dopasowanych kredytów. Wynik kalkulacji będzie zawierał informację o wysokości miesięcznej raty i całkowitej kwocie do spłaty.

Wyszukując w porównywarce najkorzystniejszą lokatę, podajesz jedynie sumę pieniędzy i okres, przez który chcesz pomnażać oszczędności. Porównywarka zaprezentuje Ci oferty zebrane z kilkunastu banków, z których dowiesz się o wysokości oprocentowania i wielkości zysku.
 

Rankomat.pl – co warto wiedzieć o firmie?

 
Od 2008 r. rankomat.pl pomaga znaleźć Polakom najkorzystniejsze ubezpieczenie. Aż 1,4 mln użytkownikóww rankomat.pl kupiło ubezpieczenie na życie, a 763 tys. polisę na dom lub mieszkanie. Rankomat.pl zapewnia poczucie spokoju na wakacjach, znajdując oferty ubezpieczeń turystycznych za 3,11 zł za dzień. Porównywarka współpracuje z 19 bankami i 23 operatorami telefonii komórkowej. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników na różnych stanowiskach, którzy mają jeden cel – promować wiedzę o ubezpieczeniach i instrumentach finansowych.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Sporty ekstremalne - sporty, których uprawianie wymaga działania ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.