X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 41 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Szalony weekend z najlepszym ubezpieczeniem

2010-02-03 08:26 środa
Ubezpieczenie samochodowe mDirect, dostępne w ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mBanku, zostało uznane Produktem Roku przez twórców Programu Najwyższa Jakość. O wysokiej jakości ubezpieczenia mDirect będą mogli się przekonać wszyscy, którzy wezmą udział w ubezpieczeniowym „Weekendzie Szalonych Cen ". W ramach dwudniowej promocji będzie można uzyskać aż 1 miesiąc ubezpieczenia za darmo!

Promocja „Weekend Szalonych Cen OC i AC" będzie obowiązywać w dniach 5 - 7 lutego br. W ramach akcji każdy, kto zdecyduje się na zakup OC, AC lub pakietu OC i AC, będzie mógł wykupić roczną polisę w cenie 11 miesięcy, co oznacza... miesiąc jazdy za darmo.

Ubezpieczenia mDirect można kupić nawet z półrocznym wyprzedzeniem - pierwszą ratę Klient zapłaci w dniu zakupu, a kolejne dopiero po uruchomieniu polisy. Odliczenie od ceny jednego bezpłatnego miesiąca odbywa się bez względu na wybraną formę płatności (raty miesięczne, półroczne, kwartalne czy też opłacenie w całości) - zawsze 1/12 wysokości rocznej składki Klient otrzymuje gratis.

Z promocją cenową łączy się niezmienna wysoka jakość polis oferowanych w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych.

Ubezpieczenie mDirect uznane zostało bowiem za „Produkt Roku" na polskim rynku ubezpieczeniowym, na którym wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością. Uzyskanie tego tytułu wiąże się ze spełnieniem bardzo rygorystycznych kryteriów, stosowanych przez Komisję konkursu „Najwyższa Jakość", a opartych na regulacjach Unii Europejskiej.

Przyznany tytuł po raz kolejny potwierdza, iż ubezpieczenia to odpowiada potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

To już drugie, po tytule Euromarka, wyróżnienie dla ubezpieczenia mDirect, podkreślające jego wysoką jakość.  Program Najwyższa Jakość oparty jest o wytyczne najnowszych dyrektyw europejskich i ma za zadanie premiować produkty, które na rodzimym rynku wyróżniają się przede wszystkim jakością.

Wyróżnienie to szczególnie nas cieszy, ponieważ potwierdza wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Weekend Szalonych Cen jest doskonałą okazją, aby przekonać się o wysokiej jakości ubezpieczenia mDirect - i to taniej niż zazwyczaj
- mówi Piotr Puchalski, Naczelnik Wydziału Linii Biznesowej Produktów Ubezpieczeniowych w mBanku.

Rozwiązania w zakresie ubezpieczeń samochodowych oferowane w mBanku zostały nagrodzone m.in.:
 • Tytułem Euromarka,
 • Rekomendacją Gazety Bankowej oraz tytułem Hit Roku,
 • Tytułem ALICJA 2007 miesięcznika Twój Styl,
 • Godłem EUROPRODUKT w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki,
 • Mianem"Indywidualność Rynku - Merkury 2007".

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych mBanku powstał w 2007 r. Umożliwia  Klientom łatwe porównanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. W ramach Supermarketu Klienci mają do wyboru oferty: HDI Asekuracja, Benefia (część Vienna Insurance Group), mDirect - BRE Ubezpieczenia TU S.A.


Kontakt:

Krzysztof Olszewski
Rzecznik Prasowy
mBank
e-mail: Krzysztof.Olszewski@mBank.pl
ul: al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź
tel: (42) 638 17 22
faks: (42) 638 17 01

Kinga Wojciechowska
Zastępca Rzecznika Prasowego
mBank
e-mail: Kinga.Wojciechowska@mBank.pl
ul: al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź
tel: (42) 638 16 36
faks: (42) 638 17 01

Informacja prasowa mBanku z dnia02.02.2010 r.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
 • 2010-02-03 13:33 środa ~laik | [+] odpowiedz
  Ubezpieczyciele robią takie promocje, wielokrotnie link4, nawet pod koniec zeszłego roku była promocja, gdzie sie wykupywało roczną polise a płaciło za 10 miesięcy, czyli DWA miesiące jeżdżenia za dar... czytaj dalej »
Najczęściej kradzione
 • VOLKSWAGEN PASSAT
 • VOLKSWAGEN GOLF
 • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.