X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Bezpieczeństwo dziś, kapitał w przyszłości

2011-02-15 08:41 wtorek
ING Życie przygotowało ubezpieczenie o charakterze ochronno-inwestycyjnym „Bezpieczna Przyszłość”. Ten elastyczny oraz przejrzysty produkt dostępny jest dla wszystkich klientów ING Banku Śląskiego.

Indywidualna polisa na życie „Bezpieczna Przyszłość” łączy ochronę ubezpieczeniową i gromadzenie kapitału na przyszłość. Wpłacana składka dzielona jest na dwie części. Pierwsza – inwestycyjna, jest przeznaczona na budowanie wartości polisy, natomiast część ochronna pokrywa koszty ochrony ubezpieczeniowej. Gwarantuje także zgromadzenie środków, określonych w umowie, nawet w wypadku śmierci ubezpieczonego, jego niezdolności do pracy lub samodzielnej egzystencji. O tym jak procentowo zostanie podzielona składka ubezpieczony wie od początku umowy, gdyż podział ten zależy od jego wieku i okresu, na jaki umowę zawiera. Istnieje możliwość wykupienia polisy na okres od 5 do 25 lat.

„Ubezpieczenie „Bezpieczna Przyszłość” przeznaczone jest dla osób, które chcą odkładać pieniądze z myślą o swoich najbliższych, np.: dzieciach, wnukach czy chrześniakach. Plan systematycznego oszczędzania, poprzez regularne wpłacanie składek, gwarantuje ustaloną na początku umowy kwotę, a także daje możliwość uzyskania dodatkowego zysku naliczanego co roku. Co najmniej 95% środków jest bowiem inwestowanych w sprawdzone i ściśle określone przepisami papiery wartościowe. Oznacza to, że są one w pełni bezpieczne. Maksymalnie 5% środków przeznaczanych jest na inwestycje o wyższym stopniu ryzyka, dzięki czemu zwiększa się szansa uzyskania zysków” – tłumaczy Danuta Żukowska, dyrektor Departamentu Bancassurance w ING Życie. „Tworząc, we współpracy z ING Bankiem Śląskim, polisę „Bezpieczna Przyszłość” wzięliśmy pod uwagę potrzeby klientów. Wiemy jak ważne jest zapewnienie rodzinie bezpieczeństwa finansowego, zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Ubezpieczenie „Bezpieczna Przyszłość” łączy w sobie korzyści produktów inwestycyjnych i gwarantowanych, pozostając równocześnie prostym i przejrzystym, nawet dla osób, które nie miały wcześniej doświadczenia z produktami ubezpieczeniowymi.

Informacja prasowa ING Życie z dnia 14.02.2011 r.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Jednostka uczestnictwa - najmniejsza część funduszu inwestycyjnego, służy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.