X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Bezpłatne ubezpieczenie na Dzień Dziecka z Family Direct

2014-05-30 17:10 piątek
Wsparcie młodych rodziców i podniesienie świadomości społecznej na temat zalet posiadania ubezpieczenia w przełomowych momentach życia, to główne cele nowej kampanii 4Life Direct, przygotowanej specjalnie na Dzień Dziecka. Polski pośrednik ubezpieczeń na życie direct, proponuje bezpłatne ubezpieczenie na życie rodzicom dzieci przez 12 miesięcy od ich urodzenia. 

Nowe ubezpieczenie będzie oferowane przez Family Direct - markę 4Life Direct - dedykowaną rodzinom z dziećmi.

- Zdajemy sobie sprawę jak trudny dla młodych rodziców może być okres zaraz po narodzinach dziecka. W natłoku spraw związanych z pojawieniem się nowego członka rodziny łatwo zapomnieć o tym, że warto zapewnić mu bezpieczeństwo finansowe już od pierwszych dni. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw i zaproponować rodzicom dzieci darmowe ubezpieczenie na życie do czasu ukończenia przez potomka pierwszego roku życia. Celem kampanii przygotowanej na Dzień Dziecka jest również edukacja społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa, które zapewnia zawarcie ubezpieczenia na życie - tłumaczy Katarzyna Jedynak, Dyrektor Operacyjny 4Life Direct.

Na cele kampanii zostanie uruchomiona dedykowana strona internetowa (www.polisamlodzirodzice.pl). Bieżące informacje będzie można również znaleźć na Facebooku https://www.facebook.com/FamilyDirect.

Bezpłatne ubezpieczenie na życie przysługiwać będzie każdemu rodzicowi do ukończenia przez dziecko pierwszego roku życia. Oznacza to, że maksymalnie darmowa ochrona może obowiązywać nawet przez 12 miesięcy. – Każdemu z rodziców przysługiwało będzie ubezpieczenie w wysokości 25 000 zł. Niezbędne formalności ograniczyliśmy do minimum. Po zakończeniu okresu ubezpieczenia każdy zdecyduje czy kontynuować ochronę czy zrezygnować z niej bez żadnych dodatkowych formalności i opłat - podkreśla Katarzyna Jedynak.

Po upływie darmowego okresu ubezpieczenia, rodzic będzie mógł kontynuować ochronę bezterminowo. Miesięczne składki będą zaczynać się już od 15 zł, a maksymalna ochrona to 500 000 zł.  

Źródło: 4Life Direct
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.