X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Co musisz wiedzieć przed zakupem ubezpieczenia na życie?

2022-06-07 10:28 wtorek
co musisz wiedzieć o nn
Pomimo rosnącej popularności, ubezpieczeniom dalej towarzyszą wątpliwości. Część z nich postaramy się rozwiać w tym artykule, opierając się na ofercie „Ochrona Jutra” – ubezpieczenia życia i zdrowia Nationale-Nederlanden.


Co zawiera ubezpieczenie?

„Ochrona Jutra”to kompleksowe ubezpieczenie na życie oferowane przez Nationale-Nederlanden. Zapewnia wsparcie w przypadku śmierci, jak i niezdolności do samodzielnego życia lub pracy.

Umowa podpisywana jest na 10 lat, z możliwością przedłużenia. Ofertę cechuje elastyczność – istnieje możliwość modyfikowania przyjętych wcześniej parametrów jak suma i zakres ubezpieczenia.

Umowę można rozszerzyć o ubezpieczenie na wypadek nowotworu, poważnego zachorowania (np. wywołanego koronawirusem SARS-CoV-2), cukrzycy, uszkodzenia ciała oraz pobytu w szpitalu.

Nationale-Nederlanden w ramach umów dodatkowych, poza wsparciem finansowym oferuje m.in. kontakt z dietetykiem i pokrycie kosztów zakupu leków w wypadku zdiagnozowania cukrzycy lub organizację badań diagnostycznych. Wysokość wsparcia finansowego oczywiście zmienia się w zależności od wysokości składki. W przypadku śmierci może wynieść nawet ponad 1 000 000 zł, a w przypadku niezdolności do samodzielnego życia lub pracy do 1 000 000 zł.

SPRAWDŹ OFERTĘ


Czy w trakcie trwania umowy można zmienić kwotę ubezpieczenia?

Ofertę można modyfikować w różny sposób. Po dwóch latach obowiązywania polisy istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ochrony (np. na wypadek chorób) lub zmiany wysokości składki (przez wybór innej sumy ubezpieczenia). W ramach ubezpieczenia na wypadek śmierci bliscy mogą otrzymać nawet ponad 1 000 000 zł wsparcia.


Czy ubezpieczeniem można objąć bliskich?

W ramach jednej polisy można ubezpieczyć do 10 osób. To ubezpieczony decyduje o sumie świadczeń, jakie otrzyma każda z nich. Wśród osób objętych polisą może się znaleźć każda osoba, która skończyła rok i nie ukończyła 71 lat.

W razie potrzeby wsparcie jest wypłacane według wcześniejszych ustaleń. Jeśli do takich nie dojdzie, pieniądze zostaną wypłacone członkom rodziny w następującej kolejności: małżonek, dzieci, wnuki, rodzice, rodzeństwo, dzieci rodzeństwa.


Jak „Ochrona Jutra” działa w praktyce?

Pierwsza pomoc finansowa może zostać udzielona już w 24h.W przypadku pilnej potrzeby po telefonicznym zgłoszeniu i pozytywnej weryfikacji danych w ciągu zaledwie doby ubezpieczyciel przekaże bliskim nawet 5000 zł.

Następnie, maksymalnie 30 dni od zgłoszenia, wypłacana jest pozostała kwota ubezpieczenia.

Cały proces zamykany jest w dwóch prostych krokach, a to jak szybko dostarczone zostanie wsparcie, w dużej mierze zależy od tego, jak szybko osoby objęte polisą zgłoszą się do przedstawiciela Nationale-Nederlanden. 


Jak wygląda zakup ubezpieczenia bez wychodzenia z domu?

Ubezpieczenie można kupić bez wychodzenia z domu. Proces zakupu jest bardzo prosty, a rozpoczyna się od wideorozmowy z przedstawicielem Nationale-Nederlanden. Podczas niej klient formułuje swoje potrzeby i oczekiwania względem umowy. Po konsultacji przedstawiana jest dedykowana oferta, uwzględniająca m.in. dopasowany zakres i sumę ubezpieczenia. Klient drogą mailową otrzymuje komplet dokumentów potrzebnych do sfinalizowania zakupu. Jeśli podejmie decyzję o zakupie, wniosek o ubezpieczenie wypełniany jest podczas rozmowy z przedstawicielem.

Po opłaceniu pierwszej składki polisa zostanie wysłana na adres mailowy klienta i będzie dostępna w n-serwisie. Tam ubezpieczony może nią zarządzać bez wychodzenia z domu. W momencie finalizacji zakupu ubezpieczony zyskuje stałe wsparcie i pomoc przedstawiciela.


„Ochrona Jutra” – gdzie dowiem się więcej?

Ochrona Jutra to elastyczne ubezpieczenie na przejrzystych warunkach. Łatwo jest dopasować je do swoich potrzeb i możliwości. Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z konsultantem Nationale-Nederlanden lub zapoznania się z ofertą na stronie internetowej ubezpieczyciela – nn.pl.

Kup ubezpieczenie
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Weksel in blanco - to weksel, który nie jest ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.