X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Modyfikacja oferty inwestycyjnej w produktach Generali Życie

2011-03-03 08:36 czwartek
Z początkiem marca ulega zmianie oferta inwestycyjna Generali w ramach indywidualnych ubezpieczeń na życie powiązanych z Ubezpieczeniowymi Funduszami Kapitałowymi (UFK). Zmiana dotyczy produktów Generali Beneficio, OmniProfit oraz Prospero.

Po dokonaniu szczegółowej analizy oczekiwań Klientów oraz przeglądu dotychczasowych wyników poszczególnych Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych (UFK) Generali zdecydowało o włączeniu do oferty inwestycyjnej 4 nowych UFK. Jednocześnie z dn. 1 czerwca 2011 r. zostaną wycofane 4 dotychczasowe fundusze, które nie znalazły uznania wśród Klientów. Dodatkowo zmianie ulegają nazwy UFK Generali DWS na UFK Generali Investor.

Powyższa zmiana oferty inwestycyjnej w ubezpieczeniach indywidualnych na życie z UFK dotyczy produktów Generali Beneficio ze składką regularną oraz jednorazową, OmniProfit ze składką regularną oraz jednorazową, Prospero ze składką regularną oraz w wybranych produktach bancassurance.

Modyfikacja ma na celu udoskonalenie oferty inwestycyjnej Towarzystwa poprzez udostępnienie jedynie najlepszych światowych funduszy, co przekłada się na wzrost atrakcyjności ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi oferowanych przez Generali Życie T.U. S.A.

4 nowe Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe w ofercie Generali od 1 marca 2011 r.
  • UFK Generali -  Alior Short Equity
  • UFK Generali -  Alior Selektywny
  • UFK Generali -  Schroder US Small&Mid-Cap Equity A1 Hedged (EUR)
  • UFK Generali -  HSBC Asia ex Japan Equity Smaller Companies (USD)
„Dzięki produktom inwestycyjnym Klienci Generali uzyskują rozbudowane możliwości pomnażania swoich środków finansowych poprzez korzystanie z bogatej oferty inwestycyjnej Szeroka gama dostępnych instrumentów pozwala zdywersyfikować ryzyko zarówno pod względem przedmiotu inwestycji, jak i pod względem geograficznym, czy poziomu ryzyka. Wszelkie modyfikacje dokonywane są w ramach strategii konsekwentnej kontroli uzyskiwanych wyników przez poszczególne fundusze i uatrakcyjniania oferty inwestycyjnej Towarzystwa” – podkreśla Dyrektor Departamentu Indywidualnych Ubezpieczeń na Życie Mariusz Zagajewski.

Informacja prasowa Generali z dnia 02.03.2011 r.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Aktywa netto funduszu - suma składek wpłacanych przez ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.