X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Polisa na życie - oszczędzasz 10% dziś i każdego roku - sprawdź jak!

2017-09-01 11:41 piątek
najtańsze OC

Jedną z najtrwalszych i najważniejszych potrzeb ludzkich jest zapewnienie bezpieczeństwa sobie i swojej rodzinie. Kropka. Inne są jedynie drogi dotarcia do celu. Możemy dużo i długo pracować, często kosztem zdrowia. Możemy oszczędzać i odmawiać sobie wielu przyjemności. Możemy znaleźć alternatywny sposób i podążać swoją ścieżką. A dla tych, którzy chcieliby poczytać o rozwiązaniu, które stosowali już starożytni Babilończycy (np. stosowali ubezpieczenia dla kupców ruszających w niebezpieczną wyprawę przez pustynię), zachęcam do przejścia dalej.  

Na potrzeby te najtrwalsze i te bieżące, MetLife przygotowało rozwiązanie, które mi się szczególnie spodobało.

Po pierwsze bezpieczeństwo głównego żywiciela rodziny - podstawa każdego dobrego ubezpieczenia na życie. Pracujemy po to, by zapewnić byt sobie, by opłacić czynsz, by małżonkowi sprezentować coś pięknego i by nasze dziecko miało miejsce w najlepszym w mieście żłobku, przedszkolu, a potem szkole. Duża odpowiedzialność i bez naszego trudu w pracy. Ale sęk w tym, że dla „Drugiej Połowy” spełnienie tych oczekiwań będzie często nierealne, jeśli pozostanie na świecie sama. Fundamentem bezpieczeństwa finansowego rodziny jest więc polisa na życie.

MetLife Gwarantowana Ochrona to mój wybór, ponieważ pod koniec trwania umowy, jeśli dożyjemy, bo innej wersji naturalnie nikt nie zakłada, gdy jest w sile wieku, otrzymujemy gwarantowaną wypłatę środków z ubezpieczenia.
A jeśli jednak w nieprzewidziany sposób siła sprawcza powoła nas do innego świata, to rodzina otrzyma wypłatę zakontraktowanej w umowie Sumy Ubezpieczenia. To ważne, aby nasz partner lub małżonek wraz z dziećmi, po tak ogromnej stracie miał zapewniony określony poziom życia i środki finansowe.

To wszystko w stałej składce (nie wzrośnie, jeśli sobie tego nie życzymy)! I wcale nie w pieniądzach, które są dla przeciętnego Kowalskiego niedostępne. Po szczegóły jednak w tym punkcie odsyłam do doradcy MetLife, ponieważ bez omówienia konkretnego przypadku, nieodpowiedzialnie jest podawać ceny.

Po drugie, polisa MetLife z umową dodatkową Bezpieczne Dziecko Premium chroni dzieci od najpoważniejszych i kosztowniejszych zdarzeń. Ubezpieczenie gwarantuje ochronę w przypadku:

 • trwałego inwalidztwa w razie wypadku,
 • groźnej choroby objętej ochroną ubezpieczeniową,
 • pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby,
 • operacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby,
 • złamania i oparzenia w skutek nieszczęśliwego wypadku,

 
A dodatkowo możemy liczyć na usługi assistance, między innymi:

 • konsultacje medyczne u lekarzy specjalistów (10 specjalizacji),
 • specjalistyczne badania,
 • zabiegi i rehabilitacje,
 • pomoc w nauce.

Teraz, kiedy przed pójściem dzieci do szkoły, szczególnie uważnie przeglądamy oferty, zwróćmy uwagę na 10% promocję wysokości składki, które dotyczy opłaty za ochronę dla dziecka teraz i przez cały czas trwania umowy. Jest to więc więcej niż promocja tu i teraz.

Być może to kolejny banał, ale opłacanie we własnym zakresie i organizowanie tego typu usług jest niebagatelnym ciężarem dla rodziców. Warto więc mieć środki na ewentualne koszty, jak i czasochłonną organizację pomocy w krytycznym momencie choroby czy wypadku.

Po trzecie, jeśli mamy bardziej rozbudowane potrzeby i szukamy czegoś jeszcze więcej, dobrze wiedzieć, że ubezpieczymy się w MetLife m.in. także od:

 • choroby nowotworowej,
 • trwałego inwalidztwa wskutek nieszczęśliwego wypadku,
 • poważnej choroby (wtedy MetLife przejmie na 2 lata opłacanie składek za polisę).

Aby poznać pełne możliwości ubezpieczeń MetLife, zachęcam do odwiedzenia strony MetLife

Kup ubezpieczenie
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.