X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Prawdziwe ubezpieczenie na życie za niewielkie pieniądze

2011-04-01 08:14 piątek
Wielu z nas sądzi, że polisa na życie to luksus, na który stać tylko nielicznych. Tymczasem dziś można kupić dobre ubezpieczenie nawet za kilkadziesiąt zł miesięcznie.

Jak wynika z badań społecznych 83% Polaków uważa, że człowiek odpowiedzialny powinien być ubezpieczony na życie. Tymczasem polisę posiada tylko co piąty z nas. Dlaczego tak się dzieje? Jedną z ważniejszych przyczyn tej sytuacji jest przeświadczenie, że ubezpieczenia są drogie. Niewielu z nas wie jednak, że od pewnego czasu dostępne są polisy, dla których minimalna składka wynosi nie 100 ale np. 40 zł. Przykładem takiego ubezpieczenia jest „Ochrona+” oferowana przez ING Życie.

„Nasze nowe ubezpieczenie jest dostępne dla każdego, ponieważ ma wyjątkowo niską składkę. Przykładowo, 35-letnia kobieta zapłaci jedynie 45 zł miesięcznie za 5-letnie ubezpieczenie na sumę 250.000 zł, wypłacaną w razie śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji. To samo ubezpieczenie w przypadku 30-letniego mężczyzny kosztuje 73 zł miesięcznie.” – tłumaczy Adam Gawryła, Menedżer ds. Produktów w ING Życie. „Ponadto ważną cechą Ochrony+ jest możliwość regulowania wysokości sumy ubezpieczenia – zarówno w górę jak i w dół. Dzięki temu, jeśli potrzebujemy wysokiego zabezpieczenia – np. w związku z zakupem mieszkania na kredyt – możemy zwiększyć kwotę ubezpieczenia. Jeśli natomiast spłacimy kredyt lub po prostu tak wysoka ochrona nie jest nam już potrzebna – możemy obniżyć sumę, stosownie do własnych potrzeb”.

Ubezpieczenie „Ochrona+” można kupić na 5 lat lub dłużej, a ING Życie gwarantuje, że w tym czasie składka nie ulegnie zmianie. Polisa zapewnia finansowe wsparcie w razie śmierci, całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji oraz czasowej niezdolności do pracy. Ponadto ubezpieczenie można rozszerzyć o dodatkową ochronę np. na wypadek ciężkiej choroby, takiej jak np. nowotwór złośliwy lub zawał serca, a także wsparcie finansowe w razie pobytu w szpitalu i operacji.

Informacja prasowa TU ING Życie z dnia 30.03.2011 r.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Jednostka uczestnictwa - najmniejsza część funduszu inwestycyjnego, służy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.