X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Seniorzy odpowiedzialni finansowo

2011-02-28 08:06 poniedziałek
Współcześni seniorzy prowadzą aktywny tryb życia. Uczestniczą w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, rozwijają swoje pasje i zainteresowania, spotykają się z przyjaciółmi, podróżują. Coraz częściej dbają także o bezpieczeństwo finansowe swoje oraz najbliższych.

Wzrost zainteresowania ubezpieczeniami przez osoby starsze wynika głównie z potrzeby poczucia bezpieczeństwa oraz troski o rodzinę. Dzięki polisie na życie seniorzy ugruntowują swój stan posiadania, aby nie uległ on uszczupleniu w razie nieprzewidzianej sytuacji, takiej jak wypadek czy dłuższy pobyt w szpitalu. Chcą być również w miarę możliwości niezależni finansowo od dzieci i wnuków. Rozwiązaniem, zapewniającym finansowe wsparcie jest ubezpieczenie „ING Smart +” skierowane do osób w wieku od 51 do 70 lat. Gwarantuje ono seniorowi pomoc w razie trwałego inwalidztwa, pobytu w szpitalu lub operacji, których przyczyną był nieszczęśliwy wypadek. Ubezpieczenie zapewnia również wypłatę świadczenia rodzinie w razie śmierci ubezpieczonego, która nie była spowodowana nieszczęśliwym wypadkiem.

„Ważnym atutem polisy „ING Smart+” jest regularny wzrost ochrony. Każdego roku sumy ubezpieczenia rosną o 10% wartości początkowej. Przykładowo jeżeli zawierając ubezpieczenie suma ubezpieczenia wynosi 100 000 zł, to po pierwszym roku wzrośnie do 110 000 zł, a po czterech latach do 140 000 zł, podczas gdy składka pozostaje na stałym poziomie przez cały okres ubezpieczenia” – wyjaśnia Adam Gawryła, Menedżer ds. Produktów w ING Życie. „ING Smart +” to także pomoc assistance, z której senior oraz jego rodzina mogą skorzystać w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłej choroby zagrażającej życiu lub zdrowiu. Wystarczy zadzwonić pod wskazany w umowie numer, aby zamówić m.in. transport do placówki medycznej, pomoc rehabilitanta lub pielęgniarki”.

Ubezpieczenie dla seniorów charakteryzuje się przejrzystością, a umowa jest prosta w zawarciu - wystarczy tylko wypełnić krótki wniosek. Ponadto ING Życie nie wymaga udzielania informacji na temat stanu zdrowia klienta. Dodatkowo, w ramach jednej polisy można ubezpieczyć małżonka oraz dzieci do 18 roku życia.

Informacja prasowa ING TUnŻ z dnia 25.02.2011 r.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Filar II - Otwarty Fundusz Emerytalny, każdy urodzony ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.