X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Uproszczona forma obsługi roszczeń w ubezpieczeniach grupowych Generali

2009-01-30 09:59 piątek
W styczniu Generali wprowadza nowe rozwiązanie w procesie rozpatrywania roszczeń z tytułu Grupowych Ubezpieczeń na Życie. Od nowego roku wypłaty świadczeń będą mogły być dokonywane z wykorzystaniem tzw. przedpłaconych kart płatniczych.

Od teraz klienci Generali w określonych przypadkach (dotyczy 5 klauzul) mogą otrzymać wypłatę świadczenia do kwoty 4.000 zł w postaci karty, zasilanej w ciągu 48 godz. od momentu zgłoszenia roszczenia. Dodatkowo Generali upraszcza również formularze  stosowane w obsłudze roszczeń oraz wprowadza możliwość ich rozpatrywania na podstawie skanów dokumentacji, które to rozwiązania jeszcze bardziej skrócą czas oczekiwania na wypłatę świadczenia.

Karta płatnicza Generali

Od stycznia klienci Generali, którzy zawierają nowe umowy grupowego ubezpieczenia na życie lub przedłużają dotychczasową polisę na kolejny rok, będą mogli skorzystać z nowego - w tym segmencie ubezpieczeń - rozwiązania w zakresie rozpatrywania roszczeń, jakim jest karta płatnicza Generali. W przypadku 5 klauzul Ubezpieczyciel będzie wypłacał w ten uproszczony sposób świadczenia, których kwota nie przekracza 4 000 zł.

Dodatkowo Generali wprowadziło udogodnienia, dzięki którym ubezpieczony:

- może uzyskać świadczenie z grupowych ubezpieczeń na życie w oparciu o decyzję, wydaną na podstawie zeskanowanej dokumentacji, co ma decydujący wpływ na przyspieszenie procedury,
- może korzystać z nowych formularzy zgłaszania roszczeń, których zapisy zostały znacznie uproszczone oraz były tworzone przy współudziale klientów.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Osoba trzecia - każda osoba (fizyczna lub prawna) ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.